7 Rytų švaros taisyklės


Šios 7 paprastos Rytų švaros taisyklės gali būti labai naudingos kiekvienam iš mūsų:

1. „Rankų švara“, o tai reiškia neimti per daug. Neįmanoma prasigyventi kito žmogaus sąskaita. Jei pinigai buvo skirti ne jums, o jūs juos gavote apgaule arba gudrumu, jie taps parazitų jūsų kūne ir problemų gyvenime priežastimi.

2. „Ausų švara“ reiškia, kad neverta klausytis išsigandusių, suirzusių ir nervingų žmonių, taip pat reikia atriboti savo klausą nuo paskalų ir tuščių kalbų.

3. „Akių švara“ – neterškite savo regėjimo pavydu ir geismu to, ką turi artimasis, netepkite savo akių stebėdami prievartos ir žiaurumo scenas. Rūpinkitės savo žvilgsnio švara stebėdami pasaulio tobulumą ir jo spalvų puikumą.

4. „Burnos švara“ – neterškite savo burnos nereikalingu daugžodžiavimu ir netinkama kalba. Piktos jūsų kalbėjimo natos stipriai užteršia jūsų kūną ir gyvenimą.

5. „Kūno ir drabužių švara“ reiškia, kad kūnas ir apranga turi būti švarūs. Būkite atidūs savo išvaizdai. Rūpinkitės savimi taip, kad jums patiems būtų malonu į save pažiūrėti.

6. „Minčių švara“ reiškia, kad visos negatyvios ir nemalonios mintys apie save, aplinką ir savęs ribojimą – tai nereikalingos jūsų minčių atliekos. Atsikratykite jų, atlaisvinkite vietą pozityvioms ir kuriamosioms idėjoms.

7. „Sielos ir širdies švara“. Jūsų siela – tai švariausia ir šviesiausia, kas jumyse yra. Neleiskite sau ignoruoti jos šauksmo. Jei gyvenime vadovausitės jos patarimais, eisite tinkamiausiu keliu. Mylėkite ir nieko nereikalaukite mainais. Meilė jau savaime yra laimė.