Atsitiktinumų nebūna


Visata turi daugybę nuostabių būdų suvesti žmones. Ieškodami tinkamos vietos gyventi, dirbti arba antrosios pusės, žmonės gali sukarti tūkstančius kilometrų. O tuo pat metu už pasaulinės scenos užkulisių triūsia organizacija, kuri kuria mums tobulą įvykių seką. Tai – Kosminis Atsitiktinumų Valdymo Centras.

Atsitiktinumų nebūna. Atsitiktinumai – tai nuostabūs įvykiai, kurių kūrėjas – Dievas – nenori išsiduoti. Jo planuose atsitiktinumui neskirta jokio vaidmens. Viskas, kas nutinka tavo gyvenime, – tavo ketinimų ir sumanumų rezultatas.

Jei stengiesi išpildyti savo širdies troškimą, turėk omenyje, kad Visata viską žino apie tavo sumanymą. Ji organizuoja tavo gyvenimo įvykius. Dievas turi tavo adresą, ir kiekvienas tavo ryžtingas ketinimas įrašomas Didžiajame žinyne. Viską, ką gali, daryk pats, be jokios sumaišties ir įtampos, o detales palik Kosminiam Centrui. Kai žmogus deda visas pastangas, kad įgyvendintų savo ketinimus, o vėliau pasikliauja nematomos jėgos pagalba, nutinka didelių dalykų. Melskis, planuok, nusiteik ir darbuokis iš peties… o vėliau leisk viskam vykti savo eiga – tavo mokėjimas paleisti bus toks pat svarbus, kaip ir tavo maldos.

Kiekvienas, kurį sutinki savo kelyje, yra tavo kuriamo scenarijaus veikėjas. Turi tik vieną rūpestį – be perstojo tobulinti šį scenarijų, kad filmas būtų kuo įdomesnis. Tau tenka visa atsakomybė už savo filmo režisavimą.

Kuo daugiau tau stebuklų ir magijos!