Kodėl geriems žmonėms dažniausiai nesiseka?


Ar kada nors esate uždavę sau klausimą: „Kodėl blogi dalykai nutinka geriems žmonėms?“ arba „Kodėl blogiems žmonėms visada pavyksta išsisukti?“

Dažnai nutinka taip, kad pakeliame rankas į dangų ir šaukiame: „Gyvenimas neteisingas!“ Vis dėlto teisingumo gyvenime yra gerokai daugiau, negu jūs galvojate.

Tiesiog kiekvienas iš mūsų sukuria savo realybę.

Ir gyvename mes pagal savo taisykles, kurių nepavadinsi nei blogomis, nei geromis.

Norint suprasti šias taisykles reikia prisiminti, ko mus mokė vaikystėje: už gerus darbus apdovanoja, o už blogus – baudžia. Mes esame užprogramuoti tam, kad, jei darysime gerus dalykus, mūsų gyvenimas bus kupinas gerų įvykių, o jei blogus – blogų.

Mūsų tėvai, mokytojai ir vyriausybė užprogramavo mus gyventi taip, kaip patiktų jiems, o ne mums. Tačiau nepaisant to, kad tėvai, mokytojai ir vyriausybė mąsto, jog gėriui ir blogiui reikia duoti apibrėžimą, Visata turi savo nuomonę.

Tiesa yra ta, kad Visata nieko nebaudžia ir neapdovanoja.

Visata naudojasi traukos įstatymais ir reaguoja tik į mūsų mintis. Jūs gaunate tai, ko tikitės, nesvarbu, tikitės gerų dalykų ar blogų. Tik tiek!

Jeigu norite, kad jums nutiktų kažkas gero, gausite teigiamą rezultatą, net jeigu esate pikti ir grubūs.

Tas pats galioja ir atvirkštiniu variantu. Jūs galite būti geriausias ir mieliausias žmogus, tačiau, jeigu apsupate save negatyviomis mintimis, tai tik negatyvą ir gausite.

Nors mus mokė būti gerais ir atitinkamai gerai elgtis su kitais, sėkmė priklauso tik nuo supančių minčių. Jeigu jūs netikite šiais argumentais, paieškokite to įrodymų savo gyvenime, tarp savo draugų, artimųjų ir kolegų, ypač tų, kuriuos, pasak jūsų, lydi sėkmė arba nesėkmė…

Jūs suprasite, kad visiškai nesvarbu, ar žmonės yra blogi, ar geri. Jie gyvena pagal savo lūkesčius!

Pavyzdžiui, turiu gerą draugę, ji yra maloniausias, mieliausias ir dosniausias žmogus iš visų mano pažįstamų. Ji tiesiog nuostabi! Tačiau ji dažnai serga, turi problemų dėl pinigų, susiduria su sunkumais santykiuose ir darbe.

Kodėl ji taip stipriai kenčia? Ji visada pasakoja apie savo nesėkmes ir problemas. Ji nuolat išgyvena dėl savo ateities. Ji išgyvena dėl problemų, kurių gali atsirasti jos gyvenime, o gali ir neatsirasti. Dėl to Visata dovanoja jai nesėkmių, problemų ir išgyvenimų kupiną realybę.

Dar vienas pavyzdys gali būti mano kolegė, vadybininkė, su kuria dirbau prieš kelerius metus. Ji buvo grubi ir neatsakinga. Kiekvienas biuro darbuotojas nuoširdžiai jos nekentė. Tačiau jai nesiliovė siūlyti naujų aukštesnių pareigų.

Ką gero ji padarė? Ji visada galvojo tik apie tai, kokia ji nuostabi, kaip visi aplinkui ją myli ir kad ji nusipelnė visko, ką turi. Niekas su ja nesutiko, bet mūsų mintys neturėjo jokios reikšmės, nes būtent ji kūrė savo realybę.

Tai visai nereiškia, kad daryti gerus darbus beprasmiška.

Daugumai mūsų pagalba artimiesiems padėdavo pasijusti geriau ir pakeldavo nuotaiką. Jeigu ir jums kelia nuotaiką pagalba artimiesiems, reiškia elgiatės teisingai, juk tai verčia jus gerai apie save galvoti. O tai vienareikšmiškai padės gauti bonusą iš Visatos.

Skleisdami meilę ir gėrį, keliate savo savivertę ir pradedate galvoti, kad esate nusipelnę kažko gero. Nenustokite to daryti, tai tikrai veiksminga.

Tiesiog prisiminkite, kad svarbiausia – pozityviai galvoti apie save ir savo lūkesčius. Būtent jūsų siekiai nulemia tai, kuo būsite ir ką gausite.

Be pozityvaus mąstymo, nei gerumas, nei dosnumas neduos jums teigiamo rezultato.

Tai, kas su jumis nutinka, priklauso tik nuo jūsų vidinio darbo.

Jums nereikia stengtis parodyti visiems, kokie esate geri ir kaip stipriai nusipelnėte gauti kažką gero už tai. Viskas priklauso tik nuo to, ką galvojate apie save ir savo perspektyvas.

Tad būkite geri lygiai tiek, kiek to reikia, kad pradėtumėte gerai apie save galvoti. Ir pats laikas optimistiškai žiūrėti į dalykus, kurių norite gauti. Susikaupkite ir kalbėkite apie savo norus taip, tarsi jau viską turite. Būtent taip reikia kurti savo realybę.