Griežtos, bet itin veiksmingos taisyklės moterims


1. Įsimink kartą ir visiems laikams: princas ant balto žirgo yra grynas išmislas. Niekas neprivalo daryti tave laiminga ir gelbėti nuo visų likimo peripetijų. Laikui bėgant vyrui paprasčiausiai atsibos tempti šį sunkų verkšlenimų ir skundų lagaminą ant savo pečių. Norint išvengti liūdno palikto lagamino likimo, susikoncentruok ne į vyro paiešką, o į savo svajonių įgyvendinimą.

2. Principas, kuriuo vadovaujasi samurajai: iš anksto numirti. Kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų, mirtiname mūšyje laimi jau numiręs samurajus. Pabandyk detaliai apgalvoti patį blogiausią tavęs itin neraminančios situacijos scenarijų. Ir įsivaizduok, kas bus po to. Apibūdink savo žingsnius po pralaimėjimo. O tada, kaip filme, mintyse lėtai atsuk juostelę į pirmą kadrą. Vienas du ir tau jau nebaisu. Gali drąsiai eiti į mūšį!

3. Kai man sako: „Klausyk, tu esi tikra kvailė“, aš atsakau: „Taip, sutinku“. O pati einu ir darau tai, kas man atrodo teisinga. Ant manęs užvarė – praleidau ir nuėjau daryti toliau. Niekada nieko neįrodinėk. Niekuo nereikia matuotis. Juolab vyrų kolektyve. Tai nesibaigs geruoju.

4. Nori su bet kuo sukurti harmoningus santykius, iš pradžių reikia rasti harmoniją su savimi ir save pamilti.

5. Ką daryti? Aš tau pasakysiu. Mokytis, svajoti, užsibrėžti sau didelius tikslus ir link jų judėti. Ir svarbiausia – mėgaujantis ne galutiniu rezultatu, bet procesu. Ir jeigu tau pavyks surasti ir išvystyti savyje šią energiją, daugiau nebereikės dėti pastangų, viskas klostysis savaime – ir svajonės, ir karjera, ir meilė.

6. Moterį-raketą – tą, kuri veržiasi į priekį, įgyvendina savo tikslus ir svajones, protingas vyras būtinai įvertins. Tokia moteris visada turi paslaptį ir tai užveda…

7. Moteris, gebanti harmoningai vystyti ir derinti savyje moters ir vyro pradą, savo savirealizacijai naudojanti viską, ką gali pasiūlyti pasaulis, tampa unikalia moterimi. Pavyzdžiui, tokia buvo Coco Chanel. O turint noro, tokia gali tapti bet kuri. Išbandyta ant savęs!

8. Vyrai neturi būti visas mūsų pasaulis, bet turi būti viena iš jo sudedamųjų dalių.

9. Visą laiką mokykis, gauk naujos informacijos. Tai draudimas, bazė, kuri padės tau išgyventi sunkiausiais laikais. Kartą skaičiau paskaitą Oksforde ir ten susipažinau su mergina. Ji pati ten įstojo, studijuoja filologiją ir tuo pat metu dirba gerai žinomame banke. Ji sako: „Jūs net neįsivaizduojate, kokia tai patirtis. Dabar aš moku viską! Aš niekada niekur neprapulsiu!“

10. Susipažinus su vyru, reikia mokėti protingai pasisakyti, o vėliau apsimesti kvaile. Be to, svarbu staigiai ir labai diplomatiškai pereiti iš vienos būsenos į kitą. Vyrai yra be galo baikštūs – jie amžinai kažko bijo. Tai moteris per daug turtinga, tai per mažai uždirba, arba per graži ir atvirkščiai. Tad reikia tapti nenuspėjamai, kurti bendravimą su lengvumu ir humoru.

11. Pinigai kelyje link sėkmės yra antroje vietoje. Pinigų reikia tiek, kad jų užtektų savo idėjų realizavimui. Kad nesikelti kiekvieną rytą su mintimi: Dieve, nekenčiu šio darbo, bet mirsiu iš bado, jeigu jo nedirbsiu.

12. Nebijok nevilties. Pasiek dugną. Išvažiuodavau į užmiestį, savaitę gulėjau lovoje, su niekuo nekalbėjau. Sakydavau sau, kad esu siaubinga, kad esu nevykėlė ir panašiai. Gailėdavau savęs ir man net ėmė patikti būti nelaimingai. Bet kažkuriuo metu organizmas nuo to pavargsta ir sako: o juk gyvenimas tęsiasi! Aš nemirusi, saulė šviečia. Viskas gerai! Ir tu keliesi ir eini toliau.

13. O juk likimas kaip liūtas. Jeigu bijai, jis tave puls, o jeigu baimės nėra, jis pasuks ten, kur tu nori.

Kokie puikūs patarimai! Būti moterimi nelengva, bet laiku gautas geras patarimas gali labai palengvinti gyvenimą!