Jūs gyvenate taip, kaip to nusipelnėte


Kodėl vieni žmonės sveiki, o kiti ne? Kodėl kažkam atiteko nuostabus vyras arba puiku žmona, geri vaikai ir taika šeimoje, o kitiems viskas klostosi ne taip sėkmingai?

Kodėl kažkam pasisekė su darbu, galbūt jis net turi sėkmingą verslą ir neturi jokių finansinių problemų, o kitas vos suduria galą su galu ir kažin ar yra labai patenkintas savo darbu?

Minutėlei sustokite, apsidairykite… turiu omenyje, globaliai apsidairykite, pažiūrėkite į savo gyvenimą iš viršaus ir pagalvokite, kaip JŪS šiandien atsidūrėte tarp tokių sąlygų ir situacijų? Kodėl dabar turite tai ką turite ir jūsų viduje dėl to vyksta tam tikros emocinės reakcijos?

Atsakymas labai paprastas: nes jūs to nusipelnėte.

Ir nėra kam pateikti pretenzijų, išskyrus save. Turite tokį partnerį, tokį darbą, tokius vaikus, tokią sveikatą ir tokį pinigų kiekį, kurio nusipelnėte. Krūtinėje kyla protestas?:) Reiškia sėdite „savo tiesioje“. Kol neišeisite iš jos ir nepažvelgsite į save iš šono, tol gyvenimas nepasikeis į geresnę (ar/ir norimą) pusę.

Viskas gaunama pagal savigarbą

Kas per abstrakti sąvoka ir kaip ją pakeisti? – paklausite jūs.

Sakykime taip, savigarba – tai vidinės brandos, išminties (čia įeina ir Visatos taisyklių suvokimas) ir vidinės švaros būklės gradacija. Savigarbą išmatuoja ne pats žmogus. Tad piktintis, sakant „aš esu vertas, kodėl man nedavė?“ arba bandyti paimti, galvojant, kad esi vertas – beprasmis užsiėmimas. Tai kaip nusipirkti mašina lizingu, o po kuriuo laiko ją sudaužyti. Kreditas yra, mašinos nėra.

Mes visi atėjome į pasaulį keistis ir vystytis. Jeigu žmogus nustoja vystytis, tai Visata jį išstumia į pakraščius ir palieka nugyventi savo gyvenimą degraduojant. Mūsų vystymosi indikatoriumi tarnauja aplinkinio pasaulio atsakas: žmonės, kurie mus supa, tam tikrų aplinkybių ir situacijų formavimasis ir taip toliau.

Viskas pasaulyje yra tarpusavio balanse

Čia taip vadinamas balansas – ganėtinai iliuzinė sąvoka, veikianti svarstyklių principu: viena svarstyklių lėkštė yra jūsų viduje, kita – išorėje. Ko ir kiek sutalpinote savyje, tas ir atsilieps aplinkiniame pasaulyje tam tikrais pokyčiais ir tam tikrais kiekiais. Pavyzdžiui, žmogus prenataliniu periodu gavo psichologinę traumą, kai jo motina norėjo pasidaryti abortą, vėliau vaikystėje ji pasipildė nevisai sąmoningomis pretenzijomis tėvui arba motinai, paauglystėje buvo išgyventa meilę be atsako ir visa tai taip pat paliko emocinį pėdsaką. Žmogaus viduje ne viskas gerai, tą patį jis gavo ir gyvenime: nesąmoningas gyvenimo atsisakymas, atsiplėšimas nuo žemės plano, savo partneryje jis atras tai, ko neatidirbo su tėvais ir taip toliau.

Arba

Galima dar ir taip:

Ar girdėjote apie pasaulio holografijos teoriją? Dauguma mokslininkų laikosi šios teorijos. Trumpai ją galima apibūdinti išmintingiau: „kas yra viršuje, tas pats yra ir apačioje“ (Hermesas Trismegistas).

Tad norite jos to ar ne, teks pripažinti faktą, kad norint pakeisti aplinkinį pasaulį, reikia pradėti nuo savęs. Beprasmiška gerti tabletes, keisti partnerį, darbą, pikti ant vaikų, piktintis dėl pinigų stokos ir kitko.

Pirmiausiai reikia priimti aplinkybes, kuriose atsidūrėte – jie parodo jūsų vystymosi lygį ir yra atspirties taškas, kad numatyti kur ir kaip judėti norint pasiekti trokštamų dalykų. Nuoširdi padėka už tai, ką turite – taip pat parodo, jog esate vertas (supraskite: esate išmintingi ir švarūs viduje) ir ji turi būti, jeigu norite judėti aukščiau.

Dirbdami su savimi visose gyvenimo sferose iš pasaulio gausite atsaką. Padarėte darbą – gaukite rezultatas. Gautas rezultatas bus proporcionalus įdėtoms pastangoms. O štai ir „vertumo matas“. Visai tikėtina, kad jums atrodys, jog padarėte didžiulė darbą, bet gavote labai nedaug… visai ne. Mato nenustato žmogus. Netenkina rezultatas? Reiškia kažkur „nedadarėte“, galbūt jums pritrūko žinių ir nepabaigėte darbo.

Judėdami geresnio gyvenimo link per žinias ir darbą su savimi, išvystysite jautrumą ir galėsite suprasti ir jausti ko jums iš tikrųjų reikia, atskirsite savo tikruosius troškimus ir suprasite kaip jų siekti (kalbame tiek apie materialiąsias tiek ir apie nematerialiąsias pasaulio sudedamąsias). Taip pat galėsite suprasti, ko nusipelnėte, ties kuo dar reiktų padirbėti, kad taptumėte vertu ir gautumėte ko trokštate bei kuo vadovavosi Visata, kai dovanojo jums vieną ar kitą gerybę.