Ką daryti, jeigu moteris verkia


„Jeigu moteris verkia“ – atmintinė vyrams

1. Iš pradžių nustatykite, kieno moteris verkia. Jeigu ji jau kam nors priklauso, ją guosti būtų pavojinga. Jeigu ji yra „niekieno“, galima ją pasiimti. Dabar jeigu moteris verkia, tampa visiškai aišku, kad ji verkia iš laimės.

2. Jeigu verkia jūsų moteris, nepalikite jos vienos, nes kas nors gali pagalvoti, kad ji yra „niekieno“. Būkite maksimaliai atidus ir dėmesingas. Pasirinkite atstumą, iš kurio jos balso jau nesigirdės, bet nepaleiskite jos iš matymo zonos – naudokitės žiūronais.

3. Egzistuoja daug klausimų, kurių jokiais būdais negalima užduoti verkiančiai moteriai: „Ko tu nori?“, „Kas kaltas?“, „Ką daryti?“

Advertisements

Atsakymas į pirmą klausimą įskaudins jūsų piniginę, o į du likusius – jūsų savigarbą.

4. Nereikia niekur bėgti, nieko gelbėti ir bausti, nes būtinai nutiks taip, kad bėgti reikėjo ne ten, gelbėti kažką kitą, o daryti viską visiškai atvirkščiai.

5. Neverta verkiančioms moterims dovanoti dovanų. Tai labai blogas įprotis. Geriau paduokite pakuotę naujų nosinaičių. Atminkite, dovanas reikia dovanoti tik linksmoms moterims. Taip išugdomas naudingas sąlyginis refleksas ir nusiteikimas maloniam charakteriui.

6. Jeigu viską padarėte pagal instrukciją, o moteris ir toliau verkia, bet neišeina pas kitą, vadinasi, jai iš tikrųjų reikia, kad ją paguostumėte būtent Jūs. Demonstruokite jai savo liūdną ir suinteresuotą veidą. Tam reikės padėti žiūronus ir prieiti arčiau.

Advertisements

7. Nebūtina gilintis į viską, ką kalba verkianti moteris. Svarbiausia – dūsauti pauzių metu ir švelniai apkabinti tarp jų.

8. Aukščiausias pilotažas – laiku išspausta vyriška ašara. Tokiais momentais moteris pamiršta apie savo problemas ir automatiškai pradeda guosti jus.

„Jeigu verkia vyras“ – atmintinė moterims

1. Būkite taktiška. Vaidinkite, kad nepastebėjote santūrių vyriškų raudų.

2. Jeigu raudos nepakankamai santūrios – patapšnokite vyrui per petį sakydama: „Na, na!“

3. Jeigu vyras ir toliau verkia, patikrinkite jo vystyklą ir duokite krūtį.