Ką jūs čia matote? Yra 2 variantai, ir jūsų pasirinkimas parodys, kaip veikia jūsų smegenys


Pastaruoju metu psichologiniams testams teikiama vis daugiau reikšmės. Daugelis kompanijų ir valstybinių įstaigų naudoja juos darbo pokalbių metu, kad galėtų daugiau sužinoti apie potencialius kandidatus. Psichoterapeutai taip pat naudoja šiuos testus, kad galėtų geriau suprasti savo klientus.

Dažnai tai, ką matome, atspindi mūsų minčių eigą. Būtent dėl šios priežasties vaizdiniai testai duoda tokį tikslų rezultatą.

Pažiūrėkite į paveiksliuką ir pasakykite, ką čia matote. Atminkite: į paveiksliuką nereikia žiūrėti labai atidžiai, tiesiog pasakykite, ką pirmiausia pamatėte.

Taigi, ką pamatėte?

Liūto galvą.

Jeigu pirmiausia pamatėte liūto galvą, reiškia, kad jūsų protas labai praktiškas. Jūs esate linkęs viską apgalvoti ir analizuoti. Geriausių rezultatų pasiekiate tose srityse, kur reikia dėmesio ir kruopštumo.

Kartais būnate užsispyręs ir norite, kad viskas būtų pagal jus. Tokiais momentais būtų neprošal įsiklausyti į tai, ką sako kiti, – galėsite daugiau sužinoti, o empatijos išreiškimas prisidės prie jūsų vystymosi.

Jūs nemėgstate išeiti iš savo komforto zonos ir esate skeptiškai nusiteikęs dėl įvairių staigmenų ir naujienų. Dėl to kartais nerimaujate dėl ateities, tad jums reikėtų pasistengti mokytis naujų dalykų, kad tobulėtumėte ir taptumėte ramesnis.

Nors kartais jums sunku pritapti prie situacijos, jūs gebate racionaliai žiūrėti į bet kokį klausimą ir viskam rasti paaiškinimą, o tai padeda jums įveikti bet kokius sunkumus. Svarbiausia – nepasiduoti!

Beždžionę ant medžio.

Jeigu pamatėte beždžionę ant medžio, reiškia, kad jūsų mąstymas kūrybiškas, visada esate kupinas originalių ir drąsių idėjų. Rekomenduojame jas įgyvendinti. Tiesa, iš pradžių turėsite išmokti organizuoti savo dieną, nes jums nuolat trūksta laiko.

Jūs galite išspręsti bet kokią problemą, kad ir kokia sudėtinga ji būtų. O viskas dėl to, kad turtinga fantazija ir išradingumas padeda jums rasti išeitį net iš tokių situacijų, kurios kitiems atrodo be išeities. Jūs žinote, kad kiekvienas žingsnis – tai vertinga pamoka, ir gebate išgauti naudos netgi iš nesėkmių.

Kartais jums reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kas vyksta aplinkui. Gyventi savo pasaulyje ne visada yra naudinga. Atminkite, kad artimiesiems reikia jūsų – neužsisklęskite savyje!