Kaip atpažinti gerą žmogų? Vieno išminčiaus metodas


Kartą mokytojo paklausė, kaip atpažinti gerą žmogų.

Mokytojas atsakė:

„Tai ne tai, ką jis sako, ir ne tai, koks jis atrodo, bet atmosfera, kurią jis sukuria. Tai ir yra įrodymas. Nes niekas negali sukurti atmosferos, nepriklausančios jo dvasiai. Niekas negali sukurti atmosferos, nepriklausančios jo dvasiai.“

Sufijų išmintis

Žmonės turi nepaprastą gebėjimą jausti atmosferą, prisipildyti šios atmosferos iš vidaus ir veikti ta kryptimi, kurią formuoja jų suvokiama atmosfera.

Prisiminkite bet kokios šventės atmosferą, kai pamirštate aktualias problemas ir kartu su visais linksminatės, šokate ir mėgaujatės šampanu, ledais, šokoladu ir lengvais kerinčiais muzikos ritmu judančių kūnų prisilietimais.

Kuriant atmosferą galima valdyti žmonių emocijas. Dėl atmosferos jie gali įgyti drąsos, gali įžiebti ne tik jūsų meilę, bet ir aistrą, gali pajusti nenugalimą norą vykdyti jūsų norus.

Pradėję valdyti jus supančią atmosferą, imate valdyti savo gyvenimą, nes, sukurdami tam tikrą atmosferą, jūs skatinate žmones pildyti tą norą, kuriuo ši atmosfera alsuoja.

Advertisements

Šia atmosferos savybe dažnai naudojasi politikai. Kurdami reikiamą atmosferą ir jai vadovaudami rinkimų ir reklamų metu, jie užtikrina, kad žmonės juos išrenka.

Šia atmosferos savybe dažnai naudojasi patyrę sutuoktiniai. Namuose jie sukuria tokią atmosferą, kad jų antroji pusė net nesuka galvos ta kryptimi, iš kurios galėtų kilti pavojus šeimos tvirtovei.

Šia atmosferos savybe visada naudojasi žmonės, kurie yra labai mylimi daugybės kitų žmonių. Didelis draugų skaičius jiems garantuoja, kad jų gyvenimas bus visada lengvas ir malonus.

Sukūrę draugystės atmosferą, jie gavo vieną iš puikiausių lobių pasaulyje – jie turi draugų, į kuriuos visada gali kreiptis patarimo, pinigų, globos ir tiesiog mėgautis bendravimu.

Valdydami atmosferą aplink save, jūs valdote savo gyvenimo įvykius, nes šiuo momentu per žmonių emocijas jūs įgyjate šių žmonių jausmų ir minčių kontrolę.

Dėl jūsų sukurtos atmosferos jie pradeda jus mylėti ir pildyti jūsų norus. Valdydami jus supančią atmosferą, jūs valdote savo gyvenimą. Jus supančią atmosferą galite lengvai valdyti padedami žodžių ir daiktų.

Kai jūs valdote atmosferą, žmonės mielai pildo jūsų norus ir neklausia, kam jums to reikia. Jei pasitikėsite savo pojūčiais, tuomet tikrai atskirsite įvairių vietų atmosferą.

Advertisements

Vienur atmosfera jums patinka, kitur jaučiate vidinę įtampą ir būtinybę laikytis tam tikrų taisyklių, kurios jums nepatinka. Jūs jau pakankamai patyręs žmogus, kad sąmoningai pradėtumėte kreipti dėmesį į atmosferą vietų, kuriose esate, vertinti šią atmosferą pagal jos jums teikiamą naudingumą ir malonumą, palikti nemalonią atmosferą ir įsikurti malonioje.

Manau, kad šios jūsų sukauptos patirties pakanka, kad įsitikintumėte, jog būtina būti tokioje atmosferoje, kurioje jūsų siela atsiskleidžia, kūnas atsipalaiduoja, o patiriamos emocijos teikia malonumą.

Tiesa, ne taip dažnai pavyksta rasti vietų, kur atmosfera jums visiškai tinka. Tokių vietų tikrai ne tiek jau daug. Bet yra išeitis.

Vietose, kuriose esate, kurkite savo atmosferą, kuri jums tobulai tiktų. Tai galite padaryti bet kur naudodami žodžius ir daiktus.

Vos tik pradėsite kurti savo atmosferą žodžiais ir daiktais, jūsų dabartinis gyvenimas gali pradėti priminti gardų, gausiai šokoladu apipiltą desertą.

Kai žmogus geba kurti savo atmosferą žodžiais ir daiktais, jis tarsi pažymi, kad jo gyvenimas ir gyvenimo malonumas surado vienas kitą.

Jei reguliariai kursite atmosferą žodžiais ir daiktais, greitai pasieksite pažangą. Merginos, kurios tai daro, jau nebemedžioja nei jaunikių, nei draugų, jos jau juos turi.

Advertisements

Taip besielgiantys jaunuoliai ir suaugę vyrai jaučiasi tvirtai stovintys ant kojų ir gebantys aprūpinti save bei savo šeimas, savo artimuosius, vaikus bei augintinius viskuo, kas būtina, ir tuo, kas teikia džiaugsmą.

Depresija taip pat yra atmosfera, ir jūs galite ją pakeisti laimės, nuotykių, didelių laimėjimų džiaugsmo atmosfera ir galimybe įvykiams klostytis pagal jūsų norus.

Jūs tikriausiai rasite savo gyvenime įrodymų ir faktų, kai jūs, įkvėpti kažko iš vidaus, pradėjote valdyti įvykius darbe, žmones, kurie jus supa, ir pasiekėte kone stebuklingų rezultatų.

Jūsų klausėsi ir jums pakluso. Kodėl gi jūs to nedarote sistemingai ir reguliariai? Juk jūs jau mokate tai daryti, jeigu darėte tai anksčiau! Jeigu praeityje jau pasiekėte gerų rezultatų, kas šiandien trukdo naudojantis žodžiais ir daiktais kasdien gauti tą patį teigiamą rezultatą? Jūs jau tapote nepalankių atmosferų tramdytoju, todėl pasinaudokite žodžiais ir daiktais, kad šiandien transformuotumėte atmosferą, kurioje gyvenate, į tą, kuri yra jums palankiausia. Žodžiais ir daiktais sukurdami atmosferą, kuri jums patinka, jūs garantuotai neuždusite joje dėl nesusipratimų, nešvarumų ir gryno oro stygiaus.

Jums bus lengva, malonu ir patogu, nes jūsų brangus gyvenimas gaus tokią pat brangią apdailą, nepriekaištingai spindinčią gundančioje švelnumo ir gyvenimo glamonių atmosferoje.

Atmosfera, kuri neaprūpina jūsų energija, panardina jus į nuolatinės kovos ir malonumo stokos sritį, kurioje negalite jaustis savimi.

Advertisements

Šioje srityje jūs nejaučiate gydomosios saulės energijos, nes esate kito pasaulio atmosferoje, pasaulio, kuris jums nepatinka.

Kurkite savo atmosferą naudodami žodžius ir daiktus ir galėsite viską pakeisti taip, kaip norite. Auksinės žodžių atsargos jums suteiktos nemokamai nuo gimimo, kad bet kurią akimirką galėtumėte pakeisti atmosferą pagal savo norus, pasinerti į meilės nuotykių, prabangos aromato, finansinės ir materialinės gerovės bei dvasinės laisvės aukso amžių.

Jūs jau esate Fortūnos palydovas, nes Fortūna žodžiais ir daiktais veikia materialųjį pasaulį. Kai nusprendžiate valdyti jus supančią atmosferą, realizuojate galimybę rinktis tai, kas jums geriausia. Nevaldydami jus supančios atmosferos žodžiais ir daiktais, pasineriate į kitų kuriamą atmosferą, kuri, manau, nėra jums geriausia. Nenugalima žodžių jėga gali padėti įgyvendinti visas jūsų svajones.