Kaip laikyti piniginėje pinigus, kad jų ten būtų vis daugiau?


Yra tokių dalykėlių, kurie veikia. Nesuprantama, kaip, bet veikia… Štai jais aš ir noriu pasidalinti. Kalba eis tik apie grynuosius, nes pinigai kortelėje turi savo apyvartą.

Pirmoji taisyklė. Gavote pinigų – visą sumą neškite namo. Neleiskite jos pakeliui. Jei ruošiatės ką nors pirkti, paimkite iš namų reikiamą sumą arba pasinaudokite kortele. Nauji pinigai turi pernakvoti namuose kartu su jūsų likusiais pinigais, kur juos įprastai laikote.

Antroji taisyklė. Pinigai piniginėje turi gulėti veidu į jus mažėjančia pinigine verte taip, kad atidarius piniginę, stambūs būtų arčiau kūno veidu į jus. Ir nedėkite kupiūrų aukštyn kojomis. Jums juk būtų nemalonu, jei jus laikytų žemyn galva. Štai ir jiems nemalonu.

Prieš porą metų, kai sužinojau šią taisyklę, tuoj pat sudėjau visas kupiūras veidu į save. Pagal savo supratimą ☺ ir… pinigai apskritai dingo! Seniai įvykdyti projektai kažkodėl nebuvo apmokami, o visi skolininkai pasislėpė. Pakeičiau jų padėtį ir, kas įdomiausia, staiga visi rado pinigų grąžinti man skolas!

Advertisements

KIEKVIENAS ŽMOGUS TURI SAVO LAIMINGĄ DOLERĮ ARBA EURĄ.

Paskutiniai du kupiūros numerio skaičiai turi sutapti su dviem paskutiniais jūsų gimimo metais. Trys – dar geriau. O idealiausia – visi keturi. Bet rasti juos nėra paprasta. Tokia kupiūra – jūsų neįkainojamas asmeninis piniginis talismanas. Jos neišleidžia ir niekam neduoda į rankas. Bet yra sąlyga. Ji turi patekti pas jus pati. Keistis su draugais ar specialiai ieškoti (jei jūs kasininkas) – negalima!

Štai pas mane ji pateko jau kitą dieną, be to, iškart su trimis skaičiais. O pas mano draugę – beveik po metų ir tik su dviem skaičiais.

Ir galiausiai. Pinigų negalima laikyti krūvelėmis, kuriose yra nelyginis kupiūrų skaičius. Jos susipyks ir išsiskirs. Kiekviena turi turėti porą. Po 50 taip pat negalima: „Penkios dešimtys – trūkumas.“ Apie tai žinojo mūsų seneliai.