Kaip pritraukti pozityvių įvykių: 7 taisyklės


Kiekvienas nori būti magnetas, pritraukiantis malonius įvykius, bet kiekvienas jau yra magnetas, traukiantis tai, kas savaime limpa.

Moterys susimąsto apie savo „neteisingą magnetizmą“ susidūrusios su santykiais „ne su tuo vyru“, vyrams kyla mintis „kažkas ne taip“, kai nepavyksta uždirbti, o iš visų sergančiųjų kančių metu girdima malda: „Dieve, kodėl aš tai nusipelniau?!“

Taigi, visi kažką traukia. Kad mokėtumėte pritraukti ne tik negatyvą, reikia žinoti kelias taisykles:

1. Mes traukiame įvykius ne mintimis, bet skleidžiamomis po pasaulį emocinėmis būsenomis.

Pavyzdžiui, skleisdami džiaugsmą mes traukiame prie jo kitus žmones, kurie nesąmoningai priima jį kaip energijos perteklių. Jausdami bet kokios apraiškos poreikį (pinigų trūkumą, vienatvę, ligą), mes demonstruojame aplinkiniams ketinimą pasimaitinti jų energija, todėl jie nesąmoningai renkasi atsitraukti nuo papildomos energijos nutekėjimo.

2. Įvykiai kaip atsakas į mūsų emocinę reakciją pritraukiami ne iškart, jie vėluoja.

Tarp sugalvoto ir įgyvendinto realybėje yra 40 dienų vėlavimas. Mums nutinka tai, ką pasėjome savyje (jautėme) prieš 40 dienų. Todėl dažnai nematome ryšio tarp priežasties ir pasekmės. Bet ryšys vis dėlto yra. Svarbu atminti: viskas, kas pasėta, užaugs. Iš čia atsiranda trečia taisyklė.

Advertisements

3. Norint būti pozityvios būsenos ir skleisti ją iš vidaus, būtina perprogramuoti savo praeitį.

Ir ankstesnė praeitis turi įtakos vėlesniems įvykiams. Pavyzdžiui, bloga patirtis mokyklos metais jau užprogramuota emocijomis, patirtomis dar kai buvote maitinami krūtimi. O krūtimi maitinamas vaikas formuojasi pagal savo tėvų emocijas.

Praeities perprogramavimas keičia smegenų neuronų ryšius ir žmogaus hormoninį foną.

4. Laukimo pauzės tarp jautimo ir trokštamo įvykio atsiradimo neturi būti.

Laukimas – tai taip pat emocinė būsena, reiškianti slaptą kančią. Laukimas reiškia, kad šiuo momentu žmogus yra nelaimingas. Jis tiesiog dabar pasėja kančių sėklas, kurios išaugs po 40 dienų. Todėl sakoma, kad rezultato laukimas žudo rezultatą. Tokiu atveju būtina atsekti tikslią priežastį, slypinčią praeityje.

5. Laukimo paleidimas ir mėgavimasis esamu momentu yra pagrindinis žmonių su nugalėtojo gyvenimo scenarijumi gebėjimas.

Laukimo paleidimas galimas tik su sąlyga, kad žmogus gyvena ne būdamas būsenos „noriu gauti“, bet „noriu atiduoti“. Atiduodančiajam garantuotas gavimas.

Advertisements

6. Atidavimas turi būti tinkamas.

Negalima duoti to, ko neprašo, ir per prievartą. Norintieji atiduoti pirmiausia išsiaiškina, ko reikia kitam, ir tik tada padeda jam savarankiškai nueiti iki savo tikslo.

Pagarba kito keliui, nepaisant einančiojo sunkumų, grąžina pagarbą duodančiajam.

7. Užpildžius atidavimo laiką, nebus laiko laukti ir išgyventi.

Po 40 dienų tai, kas buvo atiduota, pradės grįžti ir stiprinti teisingai nutiestą magnetinės asmenybės kelią.