Kaip sensta Zodiako ženklai


Avinas

Avinai renkasi nepastebėti savo amžiaus. Jie gyvena šia akimirka ir stengiasi negalvoti apie tai, kas jų laukia rytoj. Jų žvalumas padeda išsaugoti jaunatvišką energiją iki pat garbaus amžiaus. Galbūt sulaukęs 60-ies Avinas nedėvės odinės baikerio striukės, bet domėtis motociklais nenustos. Be to, darys tai toks pat užsidegęs ir pašėlusiai energingas, kaip ir anksčiau.

Jautis

Jaučiai dievina maistą, kartais netgi per daug – dėl to, bėgant metams, priauga svorio. Be to, užsispyrę Jaučiai dar labiau praranda lankstumą – tiek psichologinį, tiek ir fizinį. Tačiau jie yra labai ištvermingi ir net nepaisant ligų greičiausiai gyvens labai ilgai.

Dvyniai

Dvyniai jaunystėje nusistato tikslus ir palaipsniui link jų juda, net nemanydami sustoti dėl amžiaus. Neverta tikėtis, kad Dvyniai ateis namo anksčiau. Net sulaukę garbaus amžiaus jie retai ilsėsis fotelyje priešais židinį. Jų karjeros pasiekimai augs iki pat pensijos ir jeigu bus galimybė, dar ilgai po jos.

Vėžys

Vėžiai gali būti dviejų tipų: tie, kurie niekada nesuauga, ir tie, kurie senatvėje mėgsta rūpintis kitais kaip Motina Teresė. Vėžiui, kaip ir Liūtui, labai norisi, kad visi aplinkiniai labai gerbtų jo žilą galvą. Vėžiai gali tapti puikiais „klasikiniais“ seneliais, kurių norėtų dauguma anūkų.

Liūtas

Liūtai iš prigimties yra nuolaidūs ir santūrūs, o su metais tai pasireikš dar labiau. Sulaukę senatvės, jie tampa ramiomis, visko mačiusiomis, kupinomis didybės asmenybėmis. Jiems vis labiau norėsis visuotinės pagarbos, autoriteto ir netgi garbinimo. Taip pat jiems bus svarbu tapti pavyzdžiu kitiems – būtent dėl šios priežasties jie stengsis kuo anksčiau pasiekti svarbiausių gyvenimo tikslų ir nusiraminti.

Mergelė

Metams bėgant, dauguma Mergelių pradeda vis negatyviau žvelgti į supantį pasaulį, ypač jeigu leidžia savo polinkiui pernelyg kritiškai į viską žvelgti tapti nekontroliuojamam. Jos dievina palaikyti savo kūną puikios formos ir sveikatos, be perstojo aktyvina smegenų veiklą, todėl senatvę dažniausiai pasitinka būdami pasitempusios damos ir džentelmenai, gal kiek griežti, bet labai protingi.

Svarstyklės

Svarstyklėms visada labai rūpi jų išvaizda, tad jos imsis bet kokių priemonių, kad kuo ilgiau išvengtų papildomų kilogramų ir raukšlių. Dažniausiai joms tai puikiai pavyksta. Net sulaukusios 80-ies Svarstyklės įtikinės aplinkinius, kad joms dar nėra nė 40-ies.

Skorpionas

Skorpionai senatvėje tampa didingi ir respektabilūs. Jiems patinka įsivaizduoti save filosofais, kurie sulig metais prikaupė pakankamai išminties, nors taip yra iš tikrųjų. Deja, bet labai dažnai pagyvenę Skorpionai pernelyg įsitringa ties savo idėjomis ir įsitikinimais ir bando brukti jas kitiems.

Šaulys

Kaip ir Avinai, Šauliai iš visų jėgų stengiasi negalvoti apie senatvę. Kartais taip smarkiai, kad tai tampa įkyria idėja, kuri verčia juos kankinti aplinkinius žmones klausimais apie savo amžių, tikintis sulaukti kelių komplimentų. Tiesą pasakius, komplimentai paprastai būna visiškai pagrįsti, juk, nepaisant Šaulių nenoro prisižiūrėti, jie sugeba išlikti seksualūs ir patrauklūs iki gilios senatvės.

Ožiaragis

Ožiaragis – ženklas, kuris labiausiais siejasi su laiku, nes jį valdo Saturnas – planeta, kuri ir atsako už laiką bei jo tėkmę. Bet kas įdomu – Ožiaragiui laikas tarsi bėga atgal. Ožiaragiai jau gimsta „mažais senukais“, ne pagal metus rimtais, išmintingais ir atsakingais, bet su amžiumi jų charakteryje vis daugėja vėjavaikiškumo ir sulaukę senatvės Ožiaragiai jau elgiasi kaip vaikai.

Vandenis

Vandenius labai stipriai veikia Saturnas, todėl jie, kaip ir Ožiaragiai, vaikystėje būna labai rimti. Sulig amžiumi Vandeniai įgauna vis daugiau ekscentriškumo, nustoja rūpintis, ką apie juos mano aplinkiniai, ir sulaukę 80-ies gali elgtis taip, kaip šaus į galvą.

Žuvys

Žuvys paniškai bijo senatvės. Daugiausia dėl to, kad dar tiek daug visko nenuveikta, nepamatyta, nepatirta! Būtent dėl to Žuvys dažnai randa laiko susumuoti savo gyvenimo etapų rezultatus, suskaičiuoti santaupas, palyginti balansus. O juk kuo mažiau Žuvys dėl to nerimaus, tuo ilgiau ir laimingiau gyvens, juk niekas taip netrumpina gyvenimo, kaip nuolatinis nerimas.