Kas yra vestuvės vaiku požiūriu


Štai kas žino atsakymus į visus klausimus:

KAS YRA VESTUVĖS vaikų požiūriu:

„Vestuvės — tai kai tu ateini pasiimti mergaitės, kad eitum su ja pasivaikščioti ir nebegražini jos tėvams” — Jarikas, 6 metai.

„Kai žmonės myli vienas kitą, jie visą laiką bučiuojasi. Bet paskui jie pavargsta bučiuotis, ir ką jiems daryti toliau?” — Daša, 8 metai.

KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ ARBA ŽMONĄ?

„Reikia, kad jai patiktų tas pats, kas patinka tau. Pavyzdžiui, tu mėgsti futbolą, o žmona turi rūpintis, kad namie visada būtų traškučių ir į ką juos pamerkti” — Alikas, 9 metai.

„Mama sako, kad aš sutiksiu protingą ir gerą vaikina…Bet aš, greičiausiai, pasirinksiu patį aukščiausią mėlynomis akimis” — Milana, 7 metai.

GERIAUSIAS AMŽIUS VESTUVĖMS?

„Maždaug 75. Kai Jums tiek metų, jau galit nebedirbti ir visą laiką gulėti lovoje ir mylėti vienas kitą” — Ania, 8 metai.

„Tai kai baigsiu darželį, tada ir pradėsiu ieškoti žmonos” — Nikita, 5 metai.

KĄ DARYTI, JEI PASIMATYMAS BUVO NUOBODUS?

„Kitą kartą pakviesti kitą berniuką. Nes man nebūna nuobodu, net kai Antoša žaidžia robotus pas mane svečiuose. Turbūt, tai tiesiog meilė…Oi!” — Arina, 6 metai.

„Aš pabėgčiau ir pasislėpčiau po lova. Ir dar paskambinčiau į televiziją, kad jie paskelbtų, jog aš miręs” — Gordėjus, 9 metai.

KADA GALIMA PRADĖTI BUČIUOTIS?

„Negalima bučiuoti mergaitės, kol nesukaupei pinigų žiedui. Man dar maždaug 20 rublių trūksta” — Arsenijus, 7 metai.

„Svarbiausia — nesibučiuoti viešai. Jeigu kažkas pamatys, gali tekti visą laiką, kol rodo filmukus, prastovėti kampe. Bet jeigu niekas nemato, aš pasibučiuočiau su simpatišku berniuku. Neilgai, kelias valandėles” — Nastia, 6 metai.

KAIP SUSIPAŽINO TAVO TĖVAI?

„Jie iškarto buvo kartu. O paskui susitiko muziejuje” — Bogdanas, 6 metai.

„Universitete tėtis paprašė mamos padėti jam su pamokomis. Mama sutiko, o paskui sužinojo, kad tėtis buvo daug protingesnis, nei iš pradžių vaidino” — Ženia, 7 metai.

LAIMINGOS ŠEIMOS PASLAPTIS?

„Reikia sakyti žmonai, jog ji gražuolė, net jeigu ryte atrodo, kad ją sukandžiojo bitės” — Miša, 8 metai.

„Mano mama dalinasi su tėčiu savo maistu, o jo maisto neprašo” — Tania, 6 metai.

GERIAU BŪTI VIENIŠAM AR SUSITUOKUSIAM?

„Mergaitėms — vienišoms, o berniukams — susituokusiems. Jiems juk reikia, kad kažkas paskui juos tvarkytų” — Iriša, 6 metai.

„Man net galvą pradėjo skaudėti. Aš juk vaikas. Man per anksti apie tai galvoti” — Ilja, 9 metai.