5 priežastys, kodėl prarasti draugus, bėgant metams, yra gerai, o ne blogai


Ar jūs bijote prarasti draugus? Ar visai nesate pasiruošę tam, kas bus ateityje? Ką gi, turime ie gerų, ir blogų žinių.

Gera žinia yra ta, kad, kai suaugsite, tapsite visiškai kitu žmogumi, turėsite visiškai naują gyvenimą ir greičiausiai jame atsiras naujų žmonių ir vietų.

Bloga žinia – būtent dėl šių pokyčių jums teks paleisti senus draugus. Pokyčiai nebūtinai yra blogai. Jums tai – galimybė pažinti naują.

1. Didesnis budrumas

Bėgant metams, jūs pradedate saugoti ir tausoti viską, kas svarbu ir reikšminga. Atsiranda sienos, lūkesčiai, standartai, ir jūs daugiau nenorėsite rodyti to visiems. Tačiau nauji draugai, kurie atsirado jums jau suaugus, vertins tai, ką sakote ir darote. Santykiai su naujais žmonėmis vystysis dėl bendrų interesų.

2. Kelionė per gyvenimą

Su amžiumi ateina patirtis ir supratimas, kuo iš draugų galite pasitikėti. Jūs ir patys esate visada pasiruošę ateiti į pagalbą savo artimiesiems. Tačiau ateis laikas, kai prisipažinsite, kad daugybė dalykų nustojo būti svarbūs. Galbūt jums teks paleisti šiuos žmones, kad galėtumėte judėti toliau.

3. Sąmoningi santykiai

Net jeigu su laiku prarasite kai kuriuos senus draugus, tai nereiškia, kad neatsiras svarbių santykių su kitais žmonėmis. Tai yra kita medalio pusė. Bėgant laikui, atsiranda naujų pokalbio temų, naujų interesų ir vis daugiau vietų, kurias esate aplankę. Jums patiks pasakoti apie savo praeitį. Žmonėms patinka klausytis pasakojimų apie keliones, tad kodėl gi nepasidalijus savo įspūdžiais su naujais draugais?

4. Laiko stoka

Kuo vyresnis tampate, tuo mažiau laiko lieka malonumams. Galbūt tai tėra hiperbolizavimas, tačiau viskas priklauso nuo jūsų. Gyvenimas gali tapti greičiausiomis lenktynėmis. Bet kuriuo atveju svarbu protingai skirstyti savo laiką ir suprasti, kad viskas nutinka pačiu laiku. Tai liečia ir jūsų gyvenimo žmones. Greitu metu pradėsite galvoti, kas yra vertas jūsų laiko, o kas ne.

5. Niekinant nenuoširdumą

Jaunystėje nenuoširdumas atrodė normalu. Visi vaikai elgiasi šiek tiek nenuoširdžiai ir dažniausiai su draugais. Tačiau, bėgant laikui, nustojate toleruoti chamus ir melagius. Jūs sieksite atviro bendravimo, užuot palaikę santykius, kurie jus žaloja arba tiesiog veda į niekur. Tikiuosi, kad tai padės jums nugalėti kai kurias baimes. Priimkite viską ramiai. Darykite viską, ką galite, kad galėtumėte plaukti pasroviui ir išlikti laimingu nepaisant nieko.