Močiutė pagal motinos liniją – pagrindinis žmogus vaiko gyvenime!


Močiutė pagal motinos liniją yra labai svarbi kiekvieno vaiko gyvenime. Ji ne tik perduoda jam būtinas žinias ir patirtį, dovanoja meilę, šilumą ir rūpestį – jos ryšys yra daug gilesnis.

Juk ryšį suformuoja genai!

Jūs tikriausiai žinote, kad vaiko gaunamas DNR taip pat atsiranda iš močiučių ir senelių genų, tad formuojantis vaisiui dalyvauja ne tik tėvų ląstelės, įtakos turi ir giminių genų struktūra.

Todėl neretai nutinka taip, kad mūsų vaikai atrodo panašūs į mūsų tėvus ir seniai mirusius gimines.

Specialistai teigia, kad didesnį genetinės informacijos kiekį vaikai gauna būtent iš motinos linijos močiutės.

Tačiau reikia suprasti, kad viskas visada yra reliatyvu ir kiekviena šeima yra unikali. Vaikas gali būti labai panašus ir į močiutę pagal tėvo liniją. Kai kalbama apie genetiką, tiksliai nuspėti įvykių eigą yra labai sunku.

Tėvams svarbu suprasti, kokį didelį vaidmenį jų vaikų gyvenime ir tam, ką šiandien madinga vadinti emociniu intelektu, turi jų giminės.

Specialistų teigimu, netgi tos emocijos, kurias jautė močiutė per savo nėštumą, gali paveikti jos dukros vaiko vystymąsi.

Svarbu prisiminti, kad šeima yra vientisas organizmas, visi jos nariai yra susiję stipriais ryšiais.

Kartu su genais ir pozityvumu, kurį savyje matome, perduodame vaikams ir anūkams savo ligas ir blogus įpročius, polinkius ir priklausomybes.

Turėdami omenyje visa tai, tiksliai galime pasakyti, kad negalima apleisti savo psichologinės ir fizinės sveikatos. Tai labai neatsakinga, nes galite pakenkti ne tik sau, bet ir ateities kartoms.

Todėl pasirūpinkite savimi – dėl to laimės jūsų anūkai!