Moterys, kurioms virš 40 – nepakartojamos


Žurnalisto Andy Rooney mintys. Jis ne tik skelbė reportažus iš nacistinių stovyklų ir pristatinėjo žinių blokus, bet ir nuolat nagrinėjo svarbiausias žmonijos problemas. Jo geriausių straipsnių tarpe – bandymas išsiaiškinti, kodėl pastaruoju metu vis daugiau vyrų pradeda vertinti vyresnes moteris. Dalinamės žmogaus, kuris tikriausiai perprato moters esybę, mintimis:

Kai subrendau, pradėjau vis labiau vertinti moteris, kurioms yra virš keturiasdešimties metų. Tam yra daug priežasčių. Pavyzdžiui, vyresnė moteris niekada nepažadins tavęs vidury nakties tam, kad galėtų paklausti „Apie ką tu galvoji?“. Jis nerūpi apie ką tu galvoji. Jeigu tokia moteris nenori žiūrėti su tavim varžybų, tai ji nesėdės šalia ir nezys, kad jai yra nuobodu. Ji išeis ir veiks tai, kas jai patinka – dažniausiai kažką žymiai įdomesnio už beprasmį spoksojimą į televizoriaus ekraną.

Vyresnė moteris žino save pakankamai gerai, kad suprastų ko ir iš ko ji nori. Labai mažai tokio amžiaus moterų domina jūsų nuomonė apie ją arba jos veiklą.

Keturiasdešimtmetės ir vyresnės moterys žino savo vertę. Jos neiškels isterijų operoje arba padoriame restorane. Žinoma, jeigu jūs to nusipelnėte, jos nušaus jus net nesuabejojusios, juolab jei žinos, kad išsisuks nuo bausmės. Vyresnės moterys negaili pagyrų, netgi jeigu neužsitarnavote jų. Jos puikiai žino, ką reiškia būti neįvertintam.

Advertisements

Vyresnės moterys pakankamai pasitiki savimi, kad supažindintų jus su savo draugėmis. Jaunesnė moteris gali vengti netgi geriausių draugių, kadangi nepasitiki savo partneriu. Vyresnei moteriai nerūpi, jeigu jos draugės patrauks jūsų dėmesį. Ji žino, kad jos draugės niekada jos neišduos.

Keturiasdešimtmetės ir vyresnės moterys turi orakulo intuiciją. Jums neteks dėl kažko prisipažinti – jos ir taip viską apie jus žino. Ryškiai raudonas lūpdažis nuostabiai tinka vyresnėms moterims, ko nepasakysi apie jaunas. Jeigu išmoksite ignoruoti porą raukšlelių vienoje ar kitoje vietoje, pamatysite, kad vyresnės moterys yra gerokai seksualesnės už jaunas.

Keturiasdešimtmetės ir vyresnės moterys yra tiesmukos ir sąžiningos. Jos pasakys tiesiai į akis, jeigu elgiatės kaip tikras kvailys. Jums niekada neteks abejoti, kokie yra jūsų santykiai. Todėl taip, yra daugybė priežasčių dėl kurių mes garbiname vyresnes moteris. Deja, to paties nepasakysi apie vyrus.

Kiekvienai fantastiškai, protingai, prisižiūrinčiai moteriai virš 40-ies tenka po nuplikusį, aptukusį roplį su pratampytomis kelnėmis, kuris elgiasi kaip idiotas su dvidešimtmete padavėja.

Damos, dovanokite mums. Visiems vyrams, kurie mėgsta sakyti „kam pirkti karvę, kai gali gauti pieno veltui?“, turiu naujieną. Šiandien 80 procentų moterų yra prieš santuoką. Kodėl? Nes supranta, kad nėra prasmės pirkti visą paršą dėl dešrelės“.

– Andy Rooney