Kodėl reikia išmetinėti senus daiktus


Visatoje veikia pertekliaus dėsnis – kad gautume ką nors nauja, būtina atsisakyti to, kas sena ir nebereikalinga. Antraip Visata (arba Dievas, kaip norite) neranda vietos, kur jums pageidaujamus dalykus „atsiųsti“.

Kinai turi posakį: „Kol sena nepasitrauks, nauja neateis.“

Pagal fengšui senienos (šlamštas, šiukšlės) neleidžia laisvai tekėti gyvybinei energijai či. Ir tokiu atveju apie jokias gyvenimo permainas arba naujoves negalima nė svajoti.

Dar vienas dalykas: kai mes apsirengiame seną drabužį, kvepinamės jau primirštais kvepalais arba klausomės seniai girdėtos muzikos, visa tai mus kone tiesiogine prasme sugrąžina į praeitį. Visa tai susiję su neurolingvistiniu programavimu ir veikia mus kaip emociniai „inkarai“. Su senais daiktais (kvepalais, drabužiais ir visa kuo kita) susiję mūsų prisiminimai automatiškai iškyla mūsų sąmonėje sąveikaudami su atitinkamais „inkarais“. Tačiau svarbu suvokti, jog tokiu atveju susiduriame ne tik su emocijomis, – mus užvaldo senos mintys. O tai labai pavojinga, nes mintys, kaip žinome, daro įtaką mūsų gyvenimui. Tuomet mes ir kuriame savo gyvenimą vadovaudamiesi senomis mintimis bei gauname visai ne tai, ko iš tiesų trokštame.

Įsikibę senų daiktų ir galvodami: „O kas bus, jeigu neturėsiu pinigų nusipirkti naujo daikto?“, mes rezonuojame su vargšų mentalitetu ir patys prisišaukiame skurdą. Tačiau jeigu ramiai atsisakome nereikalingų daiktų galvodami: „Nusipirksiu naują, Visata duos man dar geresnį“, mes rezonuojame su turtingų žmonių mąstysena ir sulaukiame gausos bei turtų.

Kiekvienas mūsų turime aibę visokių daiktų, kuriuos galime ilgai nedvejodami išmesti. Arba atiduoti vargšams (bet prieš tai viską reikia išskalbti ir sutvarkyti, kad jūsų energijos tuose daiktuose nebeliktų). Pavyzdžiui, tuos daiktus, kuriais jūs dvejus ar daugiau metų nesinaudojote, bet gailėjote išmesti. Dabar kaip tik pats metas apsivalyti. Pamėginkite! Ir stebėkite, kaip po to pasikeis jūsų savijauta.