Šeron Stoun: „TAIP, AŠ SENSTU. Bet aš mėgaujuosi šiuo procesu“.


TAIP, AŠ SENSTU. Bet aš mėgaujuosi šiuo procesu.

PIRMOJE GYVENIMO PUSĖJE TAVO VEIDAS YRA TOKS, SU KOKIU GIMEI. Antroje pusėje – toks, kokio nusipelnei.

JUOKINGA, BET NESUPRATAU, KAD ESU PATRAUKLI, kol nepažiūrėjau filmo „Esminis instinktas“.

GALI SAVE KEIKTI UŽ TAI, ką veikei pirmoje gyvenimo pusėje, bet tai nereiškia, kad antroje turi tiesiog žaisti golfą ir nieko neveikti.

NENORIU MASKUOTI SAVO AMŽIAUS. Tiesiog noriu būti moterimi, kuri būdama savo metų atrodo geriausiai įmanomai.

KAI MAN BUVO KETURIASDEŠIMT SU TRUPUČIU, užsidariau vonioje su vyno butelio ir pasakiau sau: „Niekur iš čia neisiu, kol nepriimsiu savęs tokia, kokia esu“.

MAN NEPASISEKĖ SU SVARBIAUSIAIS GYVENIMO DALYKAIS. Man nepasisekė su sveikata, man nepasisekė su santuoka, bet susiėmiau ir nusprendžiau gyventi toliau.

MAN PATINKA SENTI RAMIAI – tai yra mano tikslas. 2001 metais patyriau stiprią smegenų kraujosruvą, tad esu puikiai susipažinus su ramaus senėjimo alternatyva. Išgyvenusių po tokio įvykio procentas yra labai mažas, bet man kažkaip pavyko išsikapstyti. Vėliau dvejus metus iš naujo mokiausi vaikščioti, kalbėti ir skaityti. Dabar bet kokios kalbos apie raukšles man kelia šypseną.

KAIP SAKĖ VINSTONAS ČERČILIS, jeigu tau teks praeiti pragarą, eik kuo greičiau.

ŽEMĖJE NIEKADA NEBUS VISIŠKOS TAIKOS ir ramybės. Bet jie gali egzistuoti tavo galvoje.

Manau, esu apsėsta aromaterapijos.

JAV GYVENA 400 TŪKSTANČIŲ BLONDINIŲ VIENODOMIS NOSIMIS, milžiniškomis lūpomis, skruostų implantais ir sniego baltumo dantimis. Ir negi kam nors tai atrodo patrauklu?

AVA GARDNER BUVO GRAŽIAUSIA MOTERIS PASAULYJE. Kodėl? Ji niekada nieko sau nedarė. Ji atrodė kaip moteris, kuri niekada nesistengė atrodyti kaip mergaitė.

KAI STEBI KAIP AUGA TAVO VAIKAI, sužinai daugiau apie gyvenimą ir apie save.

SULAUKUSI 58 METŲ SUPRATAU, kad grožis kyla iš vidaus. Kad būti gražiai, reikia daryti tik tai, ką nori daryti ir daryti tai kiekvieną dieną. Pavyzdžiui, aš labai mėgstu šokti ir šoku iki išsekimo…