7 taisyklės, kurios padės jūsų norui išsipildyti


Ezoterikai mano, kad mūsų norai pildosi, jeigu mes juos taisyklingai užrašome. Mat minčių tornadas, besisukantis jūsų galvoje, negali tapti Visatos suvokiamu ir išpildomu noru. Bet jeigu sugebėsite susitelkti į savo troškimą ir laikysitės šių SEPTYNIŲ taisyklių, jūsų pageidavimai būtinai bus patenkinti.

1-oji taisyklė. Norą būtina užrašyti…

Būtinai užrašykite jūsų norą, be to, atlikite tai itin kruopščiai ir pasistenkite, kad net braižas būtų gražus. Tai lengva pasakyti, bet sunku padaryti! Nors iš pirmo žvilgsnio ši taisyklė neatrodo itin sudėtinga, taisyklingai užrašyti savo norą nėra taip paprasta.

Panagrinėkime pavyzdį: „Aš noriu turėti savo namą.“ Ar tai užrašyta taisyklingai? Pasirodo, iš principo netaisyklingai! Tarkime, toks noras gali būti išpildytas, bet kyla klausimas: kada? Tikslaus termino neturintys norai beprasmiški! Atminkite tai. Todėl kita taisyklė teigia:

2-oji taisyklė. Noras turi turėti išsipildymo terminą

Pavyzdžiui: „2020 metų vasarą aš turėsiu didelį, gražų kotedžą.“ O jeigu imsime galvoti: „Aš nusipirksiu kotedžą“, – tai jau bus klaidinga. Gali būti, kad tai, ką užrašėte, ir įvyks. Bet kada – neaišku. Todėl prieš užrašydami norą pagalvokite, kada norite sulaukti jo išsipildymo. (Protingo termino, be abejo.) Ir tik tada atsižvelkite į trečią ezoterikos taisyklę:

3-ioji taisyklė. Užrašykite norą esamuoju laiku

Kitaip tariant, vietoj: „Aš nusipirksiu namą“ reikia rašyti: „Aš turiu namą.“ Tai labai svarbu! Jūs turite įsivaizduoti, kad namą jau TURITE! O štai dar viena dažna klaida: „Aš nenoriu būti vargšas“ Ar tai taisyklingai parašyta? Aišku, kad ne! Ir tai susiję su keliomis itin svarbiomis priežastimis.

1. Visata nereaguoja į žodelį „ne“ ir kitus neigiamus žodžius. Jūs sakote: „Nenoriu būti vargšas“, o ji, Visata, ignoruodama žodelį „ne“, girdi: „Noriu būti vargšas!“

2. Mes kaip magnetai pritraukiame tai, apie ką mąstome. Sakydami sau: „Aš nenoriu būti vargšas“, jūs automatiškai pritraukiate skurdą, nes (kaip jau sakėme) Visata nereaguoja į žodelį „ne“. Todėl geriausia sakyti taip: „Aš noriu būti turtingas ir būsiu turtingas!“

4-oji taisyklė. Neleiskite sau sakyti „ne“ ir bet kokių kitų neiginių

Kai pradėsite rašyti savo norą, būtinai sutelkite į jį savo visą dėmesį ir aprašykite troškimus kuo išsamiau. Su tuo susijusi penktoji taisyklė:

5-oji taisyklė. Rašykite išsamiai, jausmingai, įsijauskite

Jeigu norite naujo namo, aprašykite jį detaliai, pradedant prieangiu, planavimu ir kambarių išdėstymu, baigiant vieta, kur pastatysite savo mėgstamiausią vazą. Įsivaizduokite, kaip būsite sužavėtas, kai persikelsite į tą naują namą, ir aprašykite visa tai popieriuje. LABAI svarbu, kad jūsų noras nepakenktų kitiems žmonėms. Ir su tuo susijusi šeštoji taisyklė:

6-oji taisyklė. Noro aprašymą užbaikite malda

Užrašę savo norą, nuolankiai paprašykite Aukštesniųjų Jėgų pagalbos. Jeigu tikite Dievą – pasimelskite, kad jūsų troškimas būtų išpildytas. Jeigu jūs ateistas – sugalvokite savo asmeninį užkeikimą. Pavyzdžiui: „Tegu mano būsimas namas bus pilnas džiaugsmo ir laimės. Tegu mano vaikai ir anūkai pratęsia čia mūsų giminę ir patiria meilę bei laimę. Ir tegu šitas mano noras atneša man ne tik laimę, bet ir kažką daugiau.“

Atkreipkite dėmesį į formuluotę: „kažką daugiau“. Nereikia riboti Visatos galimybių mums padėti. Gal ji nuspręs, kad esate verti ne tik jūsų noro išpildymo, bet ir kitų gėrybių.

Po to reikia ramiai paleisti jūsų norą į Visatą ir gal net apie jį pamiršti. Įkyrios mintys bei išgyvenimai tik trukdys jo išsipildymui. Todėl egzistuoja ir septintoji taisyklė:

7-oji taisyklė. Niekada neužsiciklinkite ties savo noru

Paleiskite savo svajonę, bet ir patys imkitės aktyvių veiksmų! Užrašę norą ir paslėpę raštelį nuošaliame kamputyje nemanykite, kad tai jau ir pabaiga. Veikite siekdami savo svajonės, tačiau jokiu būdu ties ja neužsiciklinkite! Ir nejaukite Visatos harmonijos, šluodami viską iš savo kelio, kad pasiektumėte užsibrėžtą Tikslą. Elkitės apgalvotai, protingai, ir jūsų troškimas būtinai išsipildys.