Testas gyvenimo pašaukimui nustatyti


Prieš jus yra 8 figūros. Pasirinkite tą, kuri, jūsų nuomone, jus labiausiai atitinka. Dabar perskaitykite jos charakteristiką.

1. Vadovas – žmogus, linkęs organizuoti ir vadovauti. Dažniausiai jis turi oratorių ir lyderių savybių, puikiai prisitaiko socialinėje erdvėje. Svarbu paminėti, kad daugumos savybių pasireiškimas priklauso nuo psichinio išsivystymo lygio, tad, jeigu jis yra žemas, šios savybės gali pasireikšti tik esant tam tikroms situacijoms.

2. Atsakingas vykdytojas – turi daugumą vadovui būdingų savybių, tačiau yra linkęs abejoti, kai reikia priimti svarbius sprendimus. Toks žmogus yra labai profesionalus ir atsakingas. Jam svarbu siekti teisingumo, jis yra labai reiklus ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Neretai suserga nervinėmis ligomis, atsirandančiomis dėl per didelės įtampos.

3. Nerimastingai įtarus – tai labai imlus ir gabus žmogus, turintis daugybę įgūdžių. Toks žmogus negali apsiriboti viena profesija, dėl to neretai keičia ją į visiškai priešingą. Jis turi daugybę įvairių hobių, jie neretai tampa ir antra profesija. Toks žmogus fiziškai negali pakęsti betvarkės ir purvo. Jis yra labai jautrus ir priklausomas nuo nuolatinio artimųjų palaikymo.

4. Mokslininkas – toks žmogus gali greitai atitrūkti nuo realybės, turi išskirtinę savybę išanalizuoti ir racionaliai apsvarstyti bet kokią situaciją, taip pat jis yra apdovanotas konceptualiu protu ir dvasine ramybe. Šio tipo atstovai dažniausiai sutinkami tarp kino, režisūros, cirko ir animacijos veikėjų.

5. Intuityvus – tokiam žmogui būdinga jautri nervų sistema, ji nuolat alinama. Jis neretai išreiškia save techninėse kūrybos rūšyse, puikiai dirba rankomis ir turi lakią vaizduotę. Šiam žmogui patinka naujovės ir jis yra linkęs palaikyti naujas idėjas. Tai yra altruistas, pripratęs rūpintis kitais, mėgstantis laisvę ir negalintis pakęsti bandymų ją riboti. Turi nuosavą moralės kodeksą ir puikiai išsiugdytą savikontrolę.

6. Išradėjas, konstruktorius, dailininkas – meninė natūra su technine gyslele, ją galima sutikti meninės, intelektualiosios ir techninės kūrybos srityse. Dažniausiai tokie žmonės yra intravertai. Turi nuosavą moralės kodeksą ir puikiai išsiugdytą savikontrolę. Jie yra ganėtinai emocionalūs ir neretai apsėsti savo idėjų.

7. Emocionalus – tokiam žmogui būdingas itin stiprus aplinkinių užjautimas. Jis gali jaudintis netgi dėl tam tikrų kadrų iš filmo, jį gali smarkiai sukrėsti įvairūs sunkūs įvykiai, kartais netgi sukelti ilgai trunkančią depresiją. Kitų žmonių rūpesčius jie priima kaip savus ir išeikvoja jiems per daug energijos, kol pagaliau jiems nelieka energijos ir negali realizuoti savo sugebėjimų.

8. Nejautrus kitų išgyvenimams – tai visiška emocionalaus tipo priešingybė, ji nepastebi kitų išgyvenimų arba neatsižvelgia į juos, o kartais netgi didina spaudimą. Tais atvejais, kai jie yra geri specialistai, lengvai gali priversti kitus daryti tai, kas, jų nuomone, yra teisinga. Neretai šiam tipui būdingas nejautrumas, atsirandantis esant tam tikroms situacijoms, dažniausiai tada, kai tokie žmonės gyvena tarp savo rūpesčių.