Trijų dalykų taisyklės


Kartais būna taip, kad mes dažnai konfliktuojame su artimaisiais. Mes jaučiame didelį nuovargį ir mums atrodo, kad artimi žmonės stengiasi mus žūtbūt užkabinti ir įžeisti. Mes jaučiamės sugniuždyti ir prislėgti. Kaip manote, kodėl?

Visos mūsų nelaimės, nesėkmės, vargai, bloga savijauta, įtūžis ir nepasitenkinimas savo gyvenimu – tai mūsų minčių ir veiksmų pasekmė! Mes dažnai pamirštame apie patį svarbiausią, susitelkiame į materialias smulkmenas, o juk svarbiausia – gyventi harmoningai su pačiu savimi.

Kartą vienas senas išminčius pasakė, kad yra 3 dalykai, iš kurių iš esmės sukurtas visas mūsų gyvenimas. Būtent skaičius 3 turi sakralinę reikšmę praktiškai visose pasaulio religijose ir kultūrose.

Ši auksinė 3 dalykų taisyklė apnuogina amžinųjų vertybių esmę, kurios yra mūsų pasaulėvaizdžio esmė. Laikydamasis jos tu pažinsi laimės paslaptį ir pamatysi, kaip pamažu gerėja tavo gyvenimas.

Rytų išmintis

Advertisements

3 dalykų taisyklė

3 dalykai niekada negrįžta atgal: laikas, žodis, galimybė.

3 dalykų neverta prarasti: ramybės, vilties, garbės.

3 dalykai gyvenime yra itin vertingi: meilė, įsitikinimas, pasitikėjimas.

3 dalykai gyvenime yra nepatikimi: valdžia, sėkmė, padėtis.

3 dalykai nusako žmogų: darbas, garbė, pasiekimai.

3 dalykai žlugdo žmogų: vynas, išdidumas, pyktis.

3 dalykus sunkiausia pasakyti: „Aš tave myliu“, „Atleisk“, „Padėk man“.

Pasidalink šia neįkainojama išmintimi su giminaičiais ir artimaisiais. Rakteliai į brangią laimę – tavo poelgiai ir santykiai su savimi ir aplinkiniais. Neleisk šiems rakteliams surūdyti.