Turi perskaityti kiekviena mergina ir moteris


1. Sėkmės paslaptis – paprasti sprendimai. Juodos kelnės, balti marškiniai, ryški skarelė ar kaklaskarė. Paprasta nepriekaištingo skonio paslaptis.

2. Geriausias treniruoklis norint atsikratyti vyriškos eisenos – sijonas 2–3 delnais žemiau kelių.

3. Dar Ives‘as Saint Lorent‘as pastebėjo, kad prigludęs megztinis aukštu kaklu – puiki išeitis bet kokioje keblioje situacijoje. Jis gražiai priglunda ir pabrėžia krūtinę, bet paslepia detales nuo pašalinių akių.

4. Aptemptų džinsų pasirinkimas – labai atsakingas žingsnis. Džinsai – lyg plastinė operacija: gali arba fantastiškai pabrėžti figūrą, arba ją visiškai sudarkyti.

5. Mergaičių mamoms būtina išmokyti jas rengtis. Klaidinga manyti, kad merginos gimsta žinodamos, kaip dažytis, rengtis, šukuotis…

6. Bet kokia apranga gali papasakoti apie žmogų daugiau, negu jis pats norėtų.

7. Coco Chanel sakė: „Kad puikiai atrodytum, nebūtina būti jaunai.“

8. Visiškai tobulas grožis netraukia. Kad atkreiptum dėmesį, tobulame grožyje turi būti mažytis trūkumas.

9. Jeigu neturite laiko ir noro dažytis, galite užsidėti akinius ir pridengti galvą skara šešiasdešimtųjų stiliumi.

10. Peržiūrėkite savo šalikų, skarelių ir lūpdažių kolekciją. Jei skarelė ir lūpdažis sudaro tobulą derinį, jūs puikiai atrodysite net jei ši spalva jums netinka, bet labai patinka.

11. Jeigu vaikštant suknelė ar sijonas kyla į viršų, reikėtų rinktis kitą modelį arba didesnį dydį.

12. Nebūna masyvių kojų, būna blogos pėdkelnės.

13. Nėra negražių moterų, yra nevykę kirpėjai.

14. Nebijokite aukštakulnių. Parduotuvėse galima rasti itin patogių, su kuriais nenorėsite skirtis.

15. Gerą skonį reikia ugdyti kiekvieną dieną. Kai nustoji tai daryti, pradedi senti, nesvarbu, ar tau 19, ar 75 metai.

16. Avalynė turi būti ne tik patogi, bet ir daili. Sutampanti batelių ir kelnių spalva optiškai pailgina kojas.

17. Jeigu vilkite ekspresyvią suknelę, būtinai rinkitės lygią ir kuklią šukuoseną, kad nenukreiptumėte dėmesio nuo suknelės dekoro.

18. Nesigėdykite savo formų. Viskas, ką Jums davė Dievas, – nuostabu. O jeigu tai nuostabu, reikia pabrėžti. Svarbiausia – taisyklingai ir skoningai.

19. Vakarinio komplekto taisyklė – blizgėti turi tik kažkas vienas: arba suknelė, arba aksesuarai.

20. Kai moteris paima į rankas naują rankinę, pasikeičia jos gyvenimas. Kai moteris nusipirko batelius už pinigus, atidėtus „juodai dienai“, „juoda diena“ niekada neateis. Šioje koordinačių sistemoje nauja suknelė – atsinaujinimo instrumentas, pigesnis ir saugesnis už psichoterapeutus ir antidepresantus.

21. Taisyklė paprasta – iš dviejų lygiaverčių konkurenčių toms pačioms pareigoms užimti greičiau jas užima avinti aukštakulnius.

22. Ar kada nors pastebėjote, kad kai apsivelkate aptemptas kelnes, vyrai iš karto pastebi jūsų nuostabias akis ir akinančią šypseną?

23. Gerai apsirengęs žmogus – toks, kurio apranga lieka nepastebima. Pirmame plane yra žmogus, jo asmenybė, veidas, graži šukuosena. Būtent toks yra klasikinių bazinių daiktų vaidmuo.

24. Norėdamos atrodyti seksualiai ir elegantiškai bet kokio amžiaus rinkitės klasiką: juodą pieštukinį sijoną, smokingą, aukštakulnius, mažą delninukę…