Vyrų pasaulyje viskas paprasta, moterų – sudėtinga


Moterys yra gerokai sudėtingesnės, nei vyrai. Vyrų pasaulyje viskas paprasta, moterų – sudėtinga. Žinote, kodėl? Nes biologinė mūsų smegenų sandara yra visiškai skirtinga. Pradėsiu nuo vyrų.

Vyro smegenys – aparatas, kuriame tvyro ideali tvarka. Viskas jame sudėliota į atskirus stalčiukus. Seksas – viename „stalčiuke“, sportas – kitame, darbas – trečiame. Turime daugybę stalčių, skirtų beveik visoms sferoms. Turime stalčių automobiliui, stalčių pinigams, stalčių mintims apie darbą. Yra stalčius, kuriame saugome mintis apie jus – moteris. Yra atskiras stalčius vaikams ir atskiras – mintims apie mamas. Jis kažkur ten, rūsyje.

Mes viską ir visada rūšiuojame į stalčius. Ir yra viena taisyklė: kol knaisiojiesi viename stalčiuje, kitų liesti negali. Jeigu svarstome vieną konkrečią problemą, paprasčiausiai ištraukiame tą stalčių, kuriame sudėti visi „dokumentai“ šiuo klausimu. Štai kodėl mes aptarinėjame tik konkrečius klausimus: mes labai atsargiai žvelgiame į turinį tų stalčių, apie kuriuos šiuo konkrečiu momentu neina kalba.

Su moterų smegenimis viskas kitaip.

Moters smegenys – tai didžiulis rutulys, visas apnarpliotas minčių „viela“. Ir viskas jame susiję su viskuo. Pinigai susiję su mašina, mašina – su darbu, vaikai – su mama, mama – su senele, senelė taip pat būtinai prie kažko „prijungta“. Rezultatas – moterų mąstymo procesas primena plačiajuostę magistralę, kurioje viskas valdoma viena energijos forma – emocijomis. Štai kodėl moterys dažniausiai prisimena viską. Nes jeigu paimate bet kurį gyvenimo įvykį ir prijungiate jį prie emocijų, jis pasilieka atmintyje visiems laikams.

Kodėl vyrams viskas kitaip?

Pirmiausia, dėl to, kad mes dažnai pamirštame peržvelgti savo stalčius. Be to, esame sutvėrimai, kurie beveik neturi emocijų. Atvirai kalbant, iš tikrųjų mums mažai kas rimtai rūpi. O moterys dažniausiai rūpinasi iškart viskuo. Joms tiesiog patinka šis procesas.

O dar, vyrų smegenyse yra vienas stalčius, apie kurį dauguma moterų nė nenutuokia. Tai – tuščias stalčius. Tai mūsų mėgstamiausias stalčius. Jeigu vyrai turi galimybę tai padaryti, jie visada išsitraukia būtent jį.

Kas gali būti geriau, nei kelios valandos visiškai tuščių smegenų? Štai kodėl mums taip patinka žvejyba.

Ir iš tikrųjų, tai, ką aš čia pasakoju yra moksliškai patvirtinta. Prieš kelis metus Pensilvanijos universiteto mokslininkai atliko tyrimą ir atrado, kad vyrai iš tiesų sugeba atsijungti, apie nieką negalvoti ir tuo pat metu nenustoti kvėpuoti. Skirtingai nei moterys. Jos tokio įgūdžio neturi.

Moters smegenys niekada nesustoja. Jos negali tiesiog išsitraukti stalčiaus su „niekuo“. Žinoma, tai varo jas iš proto ir verčia niršti tais momentais, kai pamato visiškai nieko neveikiantį vyrą.