Išsirinkite suknelę – ir ji papasakos kai ką svarbaus apie jūsų moteriškumą


Pasaulyje daugybė pasakiškų suknelių: gėlėtų ir vienspalvių, skirtingų faktūrų ir skirtingo dizaino, kad kiekvieną galėtų susirasti tobulai sau tinkančią.

Viskas atitinka moters individualumą – kai kurios itin jausmingos, kitos labiau moteriškos, svajingos, elegantiškos ir paprastos.

Daug kas priklauso nuo to, kokia proga ar kokiam renginiui pasipuošiama suknele.

Kiekviena moteris turi savo stilių, bet įprastai, kiekvienos spintoje rasime du ar tris mėgstamiausius drabužius.

Išsirinkite suknelę ir mes papasakosime jums tai, ko, tikėtina, nežinojote! Ar jūs pasiruošusios?

1. Rafinuota ir elegantiška.

Jūsų stilius išskiria jus iš kitų, jūs labai stilinga ir moteriška. Jūs sudėtinga ir rafinuota. Jus sugebate atrodyti pasakiškai patraukliai net vilkėdama sportinę aprangą!

Jus dažnai giria už gerą skonį ir klausia jūsų patarimo. Jus labai gerai žinote, ko esate verta ir visko pasiekiate pati.

Giliai viduje – jūs esate stipraus charakterio moteris, kuri kartais net rizikuoja likti vieniša. Jūs niekada nebūsite palanki moteris, kuri viską iškenčia, kad tik nebūti vienai.

2. Atvira ir darbšti.

Graži ir žavi iš prigimties, jūs liekate ištikima sau ir savo mintims. Jūs visada stengiatės būti atvira ir vadovautis savo patirtimi bei žiniomis.

Jūs neturite išskirtinio stiliaus, rengiatės tai, kas leidžia jaustis komfortiškai ir laisvai. Jūsų gyvenime, greičiausiai, yra bent keli vyrai, norintys užkariauti jūsų širdį!

3. Paslaptinga.

Jūsų asmenybė paslaptina, ji gali pakarėti bet kokį vyrą. Jūs esate įdomi ir dėl to daugelis jums neabejingi!

Jums pavyksta pakerėti žmones įprasto pokalbio metu. Jūs nekenčiate rutinos ir nemėgstate, kai kažkas jums sako, ką daryti. Jums atrodo juokinga, kad kiti bando jus iššifruoti ar mano, kad jiems pavyko tai padaryti.

Jūs turite mažai draugų, bet jie yra tikri. Jūsų intelektas – tikras atradimas daugybei organizacijų ir įmonių.

4. Švelni ir moteriška.

Ši graži suknelė reiškia, kad jūs apibūdina jūsų skaistumas ir gera širdis. Jums patinka žvelgti į pasaulį ir dalykus savo, ypatingu požiūriu. Vienas geriausiai išvystytų jūsų gebėjimų – intuicija.

Jūs labai lojalus žmogus su didele širdimi, bet mažai kas sugeba įvertinti šią dovaną.

Jūs – žmogus, kurį valdo jausmai ir jūs visada klausote, ką sako širdis. Kartais jūs abejojate savimi ir bijote suklysti.

Nebijokite ieškoti tikrosios meilės, nes būtinai atsiras žmogus, kuris supras tikrąją jūsų vertę. Jūs – žmogus, kuris labai myli gyvenimą.

5. Tobula moteris.

Tai reiškia, kad jūs aistringas žmogus, graži moteris, gera mama, dėmesinga sutuoktinė, ištikima draugė.

Jūs nuostabiai gaminate ir visada stengiatės viską padaryti tobulai!

Jūs – moteris, turinti didžiulį autoritetą ir visi jus gerbia. Jūs mokate bendrauti su žmonėmis. Jūs labai drąsi ir branginate savo nepriklausomumą bei laisvę.

Ar sutinkate su tokiu apibūdinimu?