12 bruožų, kuriuos turinčio vyro negalima paleisti


Taip, mes visi, kaip žmogiškosios būtybės, esame lygūs. Bet ne visi vyrai vienodi. Akivaizdu, kad kai kurie jų geresni už kitus.

Dar paprasčiau tariant, kai kurie vaikinai akivaizdžiai geriau susidoroja su mylinčių partnerių vaidmeniu už kitus. O kai kurie, atvirkščiai, nieko kita neveikia, tik dirba. Tačiau visi žmonės auga ir bręsta, keičiasi laiko tėkmėje. Mūsų charakteris nuolatos formuojasi ir todėl priklauso nuo gyvenime sutinkamų išbandymų.

Štai 12 vaikino savybių, kurios liudija, kad jo paleisti tiesiog nevalia.

1. Kai jis žiūri į jus, jis iš tiesų žiūri į jus.

Jeigu vyras žvelgia jums tiesiai į akis, jis iš tiesų stengiasi pažvelgti į jūsų sielą. Jis stengiasi suvokti žmogų, kuris slypi anapus jūsų akių. Jis trokšta suprasti tikrąją jūsų esmę — tai, kas daro jus būtent jumis. Jis nori suprasti, ar jo sielai bus komfortiška greta su jūsiške siela.

Iš esmės toks žvilgsnis reiškia meilės prisipažinimą. Ypač tuo atveju, jeigu tokio žvilgsnio sulaukiate kasdieną. Jeigu jūsų vyras žiūri į jus tokiu žvilgsniu, manykite, kad jums labai pasisekė.

2. Jis geras žmogus; tai ne smulkmena.

Vyrai įprastai yra itin agresyvios būtybės. Jie visada stengiasi pozicionuoti save virš visų kitų. Be to, nemažai esama tiesiog bevalių vyrų, kurie visomis išgalėmis stengiasi išvengti atsakomybės bei konfrontacijos. Ir jums vertėti laikytis kuo atokiau nuo šių abiejų tipų atstovų.

Bet esama ir tokių vaikinų, kurie apdovanoti stiprių lyderių savybėmis, bet taip pat išsiskiria gebėjimu jausti užuojautą bei kurti šiltus santykius. Tai vyrai, sugebantys mylėti visa širdimi, bet sykiu pasireiškiantys kaip agresyvūs ir žiaurūs mūšyje. Jie nepradeda karo, bet jį užbaigia.

Jeigu vyras tuo pat metu ir stiprus, ir atjaučiantis, niekada nepaleiskite jo.

Advertisements

3. Jis sąmoningai siekia savo sėkmės.

Norint gero gyvenimo, reikia pasiekti profesinės sėkmės. Jums nebūtina tapti milijonieriumi arba pasaulio čempionu, bet nieko nepasiekę negalėsite didžiuotis savo gyvenimu.

Sėkmė — kaip ir viskas mūsų gyvenime — prieinama ilgu ir vingiuoti keliu. Norint ko nors pasiekti, reikia kantrybės ir atkaklumo. Čia galioja toks paradoksas: kuo lėčiau judi į pasirinktą tikslą, tuo didesnė tikimybė, kad jį pasieksi. Jeigu greta jūsų vyras, kuris suvokia šią tiesą pasąmonės lygmenyje, vertinkite jį kaip pačią didžiausią brangenybę.

4. Jis turi tyrų svajonių, bet sykiu tvirtai stovi ant žemės.

Kokia moteris nenorėtų gauti viename asmenyje ir svajotoją, ir kuklų realistą? Tai turbūt apskritai vyro idealas: jis nori pasiekti žvaigždes, bet suvokia, jog kol kas gali turėti tiktai mėnulį.

Tačiau jis neleis, kad kas nors sutrukdytų jam realizuoti jo ambicijas. Be to, net jo ego nesukliudys jam džiaugtis tarpiniais laimėjimais į didžiąją sėkmę.

Tokie vaikinai niekada nesiliauja stengęsi ir daro viską, kad pagerintų savo bei savo mylimosios gyvenimą. Ir jie niekada nežada to, ko negali jums duoti.

5. Jis moka gaminti maistą.

Būkime sąžiningi… Vyras, žinantis, kaip reikia elgtis virtuvėje, — tai labai s*ksualu.

S*ksualiau atrodo tik vyras, kuris gamina pagal savus receptus ir visada renkasi sveiką maistą.

Advertisements

6. Jis fiziškai aktyvus.

Jo fizinis aktyvumas veikiausiai vienaip ar kitaip daro jį fiziškai patrauklų. Tai banalybė, bet kur kas paprasčiau reguliariai geisti vyro, kuris reguliariai rūpinasi savimi ir palaiko gerą fizinę formą.

Turėkite omeny, kad s*ksualumo pikas pasiekiamas jaunystėje. Tad jeigu jūsų vaikinas tebėra fiziškai aktyvus artėdamas prie 30 ar 35 metų, apie ką dar galima būtų svajoti?

7. Jis pasitiki savimi, bet nėra savimi pasitikintis asilas. Jis šiek tiek įžūlokas, bet ne per daug.

Jeigu sutikote intelektualų, išmintingą, bet sykiu šiek tiek įžūloką vyrą, jis tikrai vertas būti jūsų laimės sargybiniu.

Šiek tiek įžūloki vyrai iš tiesų žavi moteris, bet tik tol, kol pasitikėjimas savimi nevirsta perteklinėmis ambicijomis.

Mes biologiškai užprogramuotos vertinti visas jėgos apraiškas.

8. Jis turi unikalų gebėjimą priversti jus šypsotis ir kvatoti.

Jeigu bendraujate su vaikinu, kuris negali jūsų prajuokinti arba pakelti jums nuotaikos sunkią akimirką, galite skirtis tuoj pat. Pripažinkite graudžią tiesą: gyventi su vyru, neturinčiu humoro jausmo, bus itin sunku.

Kuo dažniau prapliumpate juoktis greta savo vyro, tuo geriau.

Advertisements

9. Jis sako jums, kad jus myli, bet tai ir nebūtina: jūs ir taip jaučiate, jog tai tiesa.

Žodžiai labai svarbūs. Tačiau poelgiai svarbesni už bet kokias kalbas, idėjas, koncepcijas bei ketinimus… Todėl ir vyrus reikia vertinti pagal jų poelgius, o ne žodžius.

Kaip nuostabu, kai jūsų vyras jums sako, kad jus myli. Tai visiems malonu girdėti. Bet dar nuostabiau, kai iškalbingi būna jo poelgiai. O jūs niekada nė nesuabejojate, ar jis iš tiesų jus myli.

10. Jis pasirengęs atsisakyti paskutinio argumento teisės dėl taikos.

Žmonės ginčijasi. Poros ginčijasi. Ir kiekvienas iš partnerių turi savų argumentų. Kiekvienas žmogus nori laimėti ginčą, nes tada mes pasijuntame geriau, labiau pasitikime savimi. Štai kodėl mes įprastai iki galo laikomės savo nuomonės, net kenkdami mūsų santykiams, o kartu ir sau.

Deja, bet nuginčyti pasitikintį savimi vyrą kone neįmanoma. Tačiau jeigu jis būna pasirengęs užbaigti ginčą nepasiekęs pergalės, tai reiškia, kad meilė jam svarbiau už tiesą. Argi tai ne puiku?

11. Kiekvieną sykį, kai jums reikia pagalbos, jis ištiesia jums savo ranką.

Kartoju: veiksmų bei tikrų poelgių neįmanoma nevertinti. Vyrams meilė yra kur kur paprastesnis ir suprantamesnis jausmas nei jums. Vyrai rūpinasi tais, kuriuos myli. Jie linkę padėti. Ir daro viską, kas tik įmanoma, kad jų mylimieji būtų laimingi. Taškas.

12. Be jūsų jam blogai; jūs jau tapote jo dalimi, todėl jis nori tapti jūsų dalimi.

Kai vyras myli moterį, jis nori, kad ji visa priklausytų jam. Čia kalbame ne apie jos kūną, o apie jos protą. Tikras vyras pasirengęs padaryti viską, kad tik įsitikintų, jog jo moteris galvoja apie jį visada. Štai kodėl jam taip svarbu būti dalimi to, ką ji mėgsta, ką vertina ir kuo tiki.

Kai vyras myli moterį, jis visas jos gyvenimo detales suvokia kaip savo. Jos pakeičia jo pasaulėvaizdį.

Viskas, kas svarbu jai, tampa svarbu ir jam. Jis pasirengęs taikytis prie savo moters įpročių, keistis.

Jūsų gyvenimo vyras myli jus taip stipriai, jog yra pasirengęs suplėšyti pasaulį į gabalus, kad tik atitiktų jūsų lūkesčius.