„Kam tau vyras, kuris tave skubina?“


„Kam tau vyras, kuris tave skubina?“ – tai išgirdau iš savo tango mokytojo, iš kurio išmokau daugiau, nei tiesiog šokti.

– Niekada neskubėk eiti ten, kur prašo vyras. Na, kur nulekei? Su kuo tu iš viso šoki, parodyk man! Kas tau liepė spėlioti? Nereikia spėlioti, jeigu moki sekti… Tik vyras gali išmokyti sekti paskui save.

– Jei matau, kad moteris bando nuspėti mano ketinimus, vadinasi, esu prastas vedantysis. Jeigu moteris, šokdama su manimi, įsitempia ir skuba, vadinasi aš ją traukiu ir tempiu ten, kur man reikia, užuot atskleidęs moters grožį šokyje.

Šokis apskritai yra sukurtas tik jai – moteriai.

– Būk „tingi“.. Tu visada žengi žingsnį po vyro, pirmąjį žengia jis – normalus vyras tai supranta: jis sako, kur einam, tu seki. Būtų keista, jeigu bėgtum priekyje arba greičiau, nei jis tau tiksliai parodo, kur būtent reikia eiti.

– Duok sau laiko tvirtai atsistoti ant kojų toje vietoje, iš kurios jis tave pašaukė, ir tik tada eik.

Advertisements

Nereikia lėkti vos pašaukus neužtikrintu ir nerangiu žingsniu.

– Tai jis laukia tavo žingsnio, nes tavo žingsnis atspindi jo ketinimą. Jei skubi, tai tik parodo, kad tavo partneris yra „nekoks“ šokėjas, kuris nemoka atpalaiduoti moters ir užtikrintai ją vesti.

– Su tavo duomenimis negalima šokti „šiaip“… Visada būk aukšta, ypač jeigu šokėjas yra žemesnis už tave! Tai labai svarbu.

– Kai tvirtai stovi ant savo kojų, kai tavo ašis, tavo šerdis yra vietoje, tu leidi vyrui pajusti, kaip lengva tave vesti ir kaip lengva su tavimi šokti.

– Tu pati šoki, seki, bet šoki.

– Kai kurios atsipalaiduoja, pasikabina ir tempiasi paskui vyrą. Sunku nešti žmogų, kuris nemoka net tiesiog stovėti.

– Jei šoksi su prastais partneriais, ir pati prastai šoksi. Atidžiau rinkis savo lygį.