Paskutiniai Luizos Hei žodžiai „Negąsdinkite savęs kvailomis mintimis“


Išmintingi Luizos Hei patarimai apie tai, KAIP save pamilti:

1. Liaukitės kritikavę. Nedelsdami liaukitės kritikavę. Kritika niekada nieko nekeičia. Nustokite kritikuoti save. Priimkite save tokius, kokie esate. Kai kritikuojate save, su jumis vyksta tik neigiami pokyčiai. Kai save priimate – pokyčiai teigiami.

2. Nustokite save gąsdinti ir terorizuoti savo pačių mintimis. Tai yra baisus gyvenimo būdas. Susikurkite sau malonų vaizdą (man tai geltonoji rožė) ir nuo jus gąsdinančių minčių iš karto persijunkite prie malonių.

3. Būkite dosnūs, malonūs ir kantrūs. Būkite dosnūs sau. Būkite malonūs sau. Būkite kantrūs, nes mokotės naujo mąstymo būdo. Elkitės su savimi kaip su jums itin brangiu žmogumi.

4. Būkite malonūs savo protui. Nekęsti savęs reiškia nekęsti savo minčių. Nesielkite taip. Geriau jas pakeiskite.

5. Girkite save. Kritika griauna vidaus pasaulį. Pagyrimas jį sustiprina. Kuo dažniau save pagirkite. Kartokite sau, kaip gerai susidorojate su kiekviena smulkmena.

6. Palaikykite save. Raskite būdų, kaip save palaikyti. Kreipkitės į draugus ir leiskite jiems jums padėti. Prašyti pagalbos, kai jos reikia, yra labai natūralu.

Advertisements

7. Mylėkite savo trūkumus. Suvokite, kad jūs patys juos sukūrėte tam, kad patenkintumėte kokius nors savo poreikius. Dabar ieškote naujų teigiamų kelių savo poreikiams patenkinti. Tad senų elgesio stereotipų atsikratykite švelniai.

8. Rūpinkitės savo kūnu. Išmokite sveikai maitintis. Kokio maisto reikia jūsų kūnui optimaliam energijos lygiui ir gyvybiškumui palaikyti? Prisijaukinkite mankštą. Kokie judesiai jums patinka? Švelniai mylėkite ir gerbkite šventyklą, kurioje gyvenate.

9. Dirbkite su veidrodžiu. Dažniau žiūrėkite sau į akis. Išreikškite augančios meilės sau jausmus. Žiūrėdami į veidrodį, atleiskite sau. Žiūrėdami į veidrodį, pakalbėkite su savo tėvais ir atleiskite jiems. Bent kartą per dieną sau kartokite: „Aš tave myliu. Aš iš tikrųjų tave myliu“.

10. Darykite tai dabar pat. Nelaukite, kol susitvarkys reikalai, numesite svorio, susirasite darbą ar užmegsite naujus ryšius. Pradėkite nedelsiant ir darykite viską, kas nuo jūsų priklauso.