Paauglio laiškas tėvams: „Yra blogesnių dalykų nei prasti pažymiai“.


Buvo paskutinė mokslo metų diena. Tėvas, praeidamas pro sūnaus kambario, pastebėjo, kad kambarys sutvarkytas ir netgi paklota lova. Atrodė, jog sūnus susirinko savo daiktus ir išvažiavo. Tėvo įtarimai sustiprėjo, kai jis pamatė ant tuščio stalo paliktą laišką. Ant jo sūnaus ranka buvo užrašyta: „Tėčiui“. Drebančiomis rankomis vyras atidarė voką ir perskaitė:

„Mielas tėve,

esu priverstas raštu informuoti, kad man teko palikti namus su savo naująja mergina, kadangi žinojau, kad jūs su mama sukelsite skandalą. Aš ją labai myliu. Bet žinau, kad būsite prieš mūsų santykius dėl jos auskarų, tatuiruočių, „baikeriškos“ aprangos ir dėl to, kad ji yra gerokai vyresnė už mane. Bet reikalas ne tik jausmuose. Ji laukiasi.

Ji yra vardu Sara. Ji yra įsitikinusi, kad kartu mes būsime laimingi. Juk ji turi treilerį miške ir kalną malkų, kurių užteks visai žiemai. Mes svajojame turėti daug vaikų. Sara man parodė, kad marihuana nėra taip jau blogai. Mes planuojame ją auginti sau ir pardavinėti kitiems, kad turėtumėme pinigų kokainui – jis taip pat nėra kenksmingas, jeigu vartojamas saikingai. O tuo tarpu, mes meldžiamės, kad surastų vaistus nuo AIDS, nes reikia išgydyti Sarą – ji to nusipelno!

Nesijaudink tėti, man jau 15 metų, galėsiu savimi pasirūpinti. Vieną dieną atvažiuosime į svečius ir supažindinsim jus su anūkais.

Su meile, tavo sūnus Joshua.

P.S. Tėti, aš pajuokavau. Esu pas Jasona. TIesiog norėjau tau priminti, kad yra ir blogesnių dalykų, nei prasti pažymiai mokykloje (pažymių knygelė virtuvėje ant stalo). Paskambink, kai galėsiu grįžti. Myliu jus!”