Skelbimas apie papūgos pardavimą, kurį reikia perkaityti kiekvienam


Iš pradžių norėjau įsigyti kovą, bet velnias mane pastūmėjo pasirinkti šį žaliąjį pragaro paukštį. Papūga pirkta Reutove, medicininę patikrą perėjo pas p. Troickają (kokybiškai ir profesionaliai viskas buvo padaryta), nukirminuota (nors kirminų ir nebuvo rasta) dėl visa ko. Ornitozės ir daugybės kitų ligų tyrimai neigiami (galiu persiųsti rezultatus).

Šiek tiek apie žaliąjį demoną:

– ryja visus vaisius taip, kad už ausų traška,
– stambiems paukščiams skirtą lesalą „Padovan“ taip pat gerbia,
– kaba aukštyn kojomis, daro špagatą, rytais kudakuoja kaip višta,
– žaidžia su žaislais, draugauja su Nimfine papūga,
– snapas tvirtas kaip vokiškojo „Panzerkampfwagen V” šarvai, kartą perkando monitoriaus laidą,
– labai mėgsta obuolius, duoti atsargiai, nes gali suryti visą maišą ir vėliau sudėti krūvą kampe,
– vaikšto grindimis (sparnai buvo pakirpti veislyne), landžioja visur kaip beždžionė, tik žalia ir pikta,
– jeigu kažkas netinka, rėkia kaip varna, sukergta su meška,
– nekalba, bet labai gerai klauso, kartais gali visą vakarą manęs klausytis ir nė karto nepertraukti,
– kartą sėdėdamas ant peties nusprendė kąsti man į kaukolę, bet jį užpuolė Nimfinė papūga ir mane išgelbėjo. Po šio įvykio bandymų dar kartą man įkąsti nepastebėta.

Advertisements

Išvada:

Jeigu esate ramus ir šaltakraujis gydytojas / maršrutinio taksi vairuotojas / pasaulio bokso čempionas / lakūnas ar tiesiog jaučiatės gana stiprus ir galingas, ši papūga taps puikiu jūsų nervų ir išdidumo išbandymu. Galėsite visu pajėgumu mėgautis nuostabia panieka, sumaišyta su aršiu pykčiu ir neapykanta viskam, kas gyva.

Jeigu mėgstate švarą, šis nuostabus Pietų Amerikos atstovas iki maksimumo padidins generalinių tvarkymų skaičių per tam tikrą laiką.

Jeigu nebijote grėsmingo juoko vidury nakties jums einant į tualetą, šis paukštis – jūsų pasirinkimas! Drąsaus žmogaus pasirinkimas!

Jeigu nuspręsite pasiimti jį iš manęs už šiam siaubingam paukščiui taikomą simbolinę kainą, jūsų laukia daugybė atradimų.

P. S. Man atrodo, kad kai nieko nėra namuose, jis skambina man telefonu ir įtemptai kvėpuoja į ragelį, vaidindamas maniaką iš 1990-ųjų filmų.

Kaina – 500 eurų.