6 paprastos gudrybės, kad telefonu nufotografuotos nuotraukos būtų stulbinamos


Šiuolaikiniai išmanieji telefonai turi be galo kokybiškas kameras. Dėl to nebereikia nuolat nešiotis fotoaparato. Štai kelios gudrybės, kuriomis naudojasi profesionalūs fotografai, kai fotografuoja telefonu.

1. Ausinės

Prijunkite ausines prie išmaniojo telefono, įjunkite kamerą ir paspauskite ausinių mygtuką. Padaryta nuotrauka bus aiškesnė.

2. Stovas

Jeigu norite padaryti grupinę asmenukę, jums pravers stovas. Perlenkite nereikalingą plastikinę kortelę taip, kad į vieną iš išlenkimų būtų galima įstatyti telefoną.


Advertisements

3. Maža Žemė

Naudokitės įvairiomis programėlėmis, kad suteiktumėte nuotraukai įdomių efektų. Pavyzdžiui, programėlė „RollWord“ bet kokį kadrą gali paversti miniatiūrine Žeme.

4. Atšvaitas

Portretams naudokite atšvaitą arba paprasčiausią foliją. Šviesą atspindinti medžiaga padės pašviesinti tamsias vietas ar pagyvins nuotrauką blyksniais.


Advertisements

5. Makrofotografija

Makrofotografijai galima naudoti bet kurioje lazerinėje rodyklėje arba kišeniniame žibintuvėlyje esančią linzę. Privirtinkite ją prie telefono lipnia juosta ir segtuku. Nuotraukoje matysis net smulkiausios detalės!

6. Maža gudrybė, daranti stebuklus

Telefono kamerą galite išvalyti paprasčiausiu trintuku! Tai tikrai veikia!