Fredericas Beigbederis apie ištikimybę


„Kai miegi su moterimis į kairę ir į dešinę, jos visos susilieja į vieną. Ir ji tiesiog keičia vardą, odą, veidą, ūgį ir balsą. Plaukų ilgis, krūtinės apimtis, apatinių spalva kartais įvairuoja. Bet tu kartoji jai išmoktas frazes, darai tuos pačius veiksmus, atlieki vienodus judesius nustatyta tvarka:

– Tu gerai kvepi… prisiartink, dar arčiau… aš tavęs bijau… aš taip noriu tavo lūpų… greičiau, aš nebegaliu daugiau… o, ačiū tau, Dieve, kokia palaima… tu man labai patinki… man atrodo, kad tai sapnas… mes darysime tai visą naktį, visą gyvenimą…

Kartoji tą patį kiekvieną vakarą skirtingoms merginoms, žiūrinčioms į tave sužavėtu dovaną išvyniojančio vaiko žvilgsniu. Pokyčiai skatina pasikartojimus.

Paradoksalu, tačiau naujoviškumas atsiranda tik tuo atveju, jeigu esi ištikimas vienai moteriai. Donžuanai neturi vaizduotės. Kazanova laikomas daugiastaklininku, tačiau jis buvo tiesiog tinginys. Nes kad ir kiek moterų pakeistum, tu lieki tuo pačiu vyru, besirenkančiu mažiausio pasipriešinimo kelią.

Ištikimybė reikalauja talento.“

Fredericas Beigbederis „Romantiškas egoistas“