Kuo daugiau meilės dovanoji, tuo daugiau jos lieka


Žmonės yra kartu tol, kol nori būti kartu. Nei pareiga, nei garbė, nei moralė neprirakins vieno žmogaus prie kito. Kai žmogus nori išeiti, jis paliks ir namus, ir vaikus, ir mirštantį žmogų. Kol norės – liks šalia.

Kai žmogus nori būti kartu, jam nesutrukdys jokie trūkumai. Kai žmogus nori išeiti, jo nesustabdys jokie privalumai.

Kad ir koks negražus ir nepatrauklus esi, atsiras žmogus, kuriam tu patiksi. Kad ir koks geidžiamas ir nuostabus esi, atsiras žmogus, kuris tave atstums.

Jeigu tave atstūmė, tai nieko nereiškia. Tu netampi blogesnis ar mažesnis, iš tikrųjų nieko baisaus nenutinka. Pasaulyje tikrai yra tavo žmogus, ir jis tave priims.

Jeigu tave priėmė, vieną dieną jus išskirs – jeigu ne gyvenimas, tai mirtis. Vertink tai, ką turi, nesigailėk to, ką prarasi, ir nebijok prarasti.

Džiaukis, kad yra žmogus, kuris tau šviečia. Šviesk pats: kuo daugiau šviesos – tuo mažiau baimių, kuo mažiau baimių – tuo mažiau tamsos sieloje.

Lapas, kuris nori grįžti pas medį, gali plaukti prieš srovę ir skristi prieš vėją. Bet medis nepriaugins jo prie senos šakos.

Kuo labiau myli, kuo daugiau meilės atiduodi, tuo daugiau lieka. Jeigu nutinka taip, kad atiduodamas meilę jauti skausmą ar neapykantą, reiškia, kad davei žmogui nuodų šokolado apvalkale. Kažin ar verta reikalauti padėkos už tokią dovaną.

Paleisk. Leisk žmogui būti kažkuo daugiau nei tavo meilės atspindžiu. Ištirpti mylimajame – retas talentas ir neeilinis prakeiksmas. Būk savimi, būk orus, pamiršk apie baimę – ji vis tiek grįš. Tik ne šiandien.

Tikėk. Pasitikėk. Šildyk. Dėkok. Negalvok apie tai, kas gali būti, – tik apie tai, kas yra čia ir dabar, vandenyje ir ugnyje, po žvaigždėmis.

Išeik dar prieš tai, kai mirusi meilė pradės skleisti blogą kvapą. Ateik dar prieš tai, kol geismas pavirs apsėdimu.

Tai, kas nupirkta už pinigus, verta tik pinigų. Tai, kas išmaldauta, išverkta, atimta ir pavogta, vieną dieną bus atimta šimteriopai. Tai, kas duoda iš geros valios, iš širdies, – neįkainojama.

Kaip atpažinti savo žmogų? Labai paprasta. Eisi pirmyn ir susidursi su juo kelio vidury. Jis nežinojo. Tu nekvietei. Jūs susiradote vienas kitą. Ir kad ir kur būtumėte judėję prieš tai, nuo šiol jums pakeliui.