Kai viskas gerai, neieškokite dar geriau


Saugokite tai, ką turite. Įsitikinkite, kad niekas to nepasisavino. Žinokite turimo daikto ar žmogaus vertę ir niekam apie tai nepasakokite. Neleiskite kitiems žmonėms jūsų gėrybės nuvertinti. Neleiskite, kad jie verstų jus net suabejoti verte to, ką jūs turite. Nekalbėkite apie tai, kaip baiminatės tai prarasti, neabejokite, ar tas žmogus arba daiktas yra verti jūsų pastangų. Kai turite tai, ką vertinate, nė nerizikuokite.

Kai turite tai, ką vertinate, mylėkite tai.

Stenkitės būti geri. Mėginkite nepastebėti nesvarbių trūkumų, nepriekabiaukite, mylėkite viską nesistengdami ką nors pakeisti, matydami tą daiktą ar žmogų tokius, kai negalėjote atitraukti akių ir svajojote tai turėti ištisą naktį. Mylėkite net tada, kai pamiršite, kodėl taip smarkiai įsimylėjote, nes juk būtent to jums ir reikia. Jūs tiesiog baiminatės prisirišti prie to, ką jau turite. Kai turite tai, ką vertinate, tiesiog žavėkitės ir pasistenkite neprarasti galvodami, jog esate neverti.

Advertisements

Kai turite tai, ką vertinate, stenkitės tai suprasti.

Supraskite, kas iki jūsų tai turėjo ir kaip su tuo elgėsi. Suvokite to žmogaus ar daikto istoriją ir priežastis, dėl kurių juos taip vertinate. O po to įsisąmoninkite, kodėl būtent jums tai atiteko. Kodėl tam žmogui ar daiktui geriausia būti su jumis. Kai turite tai, ką vertinate, nesibaiminkite dėl to žmogaus ar daikto vertės: vertingi dalykai atranda jų vertus savininkus.

Kai turite tai, ką vertinate, neieškokite nieko geriau.

Kai turite tikrą dalyką, neieškokite pigių klastočių, naujų modelių, kitų spalvų ir nepamirškite, kodėl jūs tai vertinate bei mylite, kai jūsų dėmesį mėgina patraukti naujovės. Jeigu jūs nuolatos ieškote ko nors geriau, jūs niekada nesugebėsite vertinti to, ką jau turite. Jeigu nuolatos ieškote ko nors geriau, jūs nesuprasite, jog tai, ką turite, ir yra jums geriausia.