Net pats stipriausias žmogus pavargsta būti stiprus ir nori padaryti pertrauką


Net pats stipriausias žmogus gali pasijusti išsekęs. Net patys atkakliausieji ir narsiausieji kartkartėmis pavargsta rūpintis aplinkiniais. Net jie retsykiais nori pabėgti bent trumpam nuo nepriklausomo gyvenimo, kurį patys kadaise pasirinko, nuo visų problemų, kurias tenka nuolatos spręsti, nuo darbų, kuriuos būtina atlikti.

Jie pavargsta nuo to, kad kiti visą laiką ko nors iš jų tikisi, kai tuo metu patys neturi žmogaus, kuriuo galėtų kliautis. Jie net negali pasakyti, kad neįstengia ko nors nuveikti, nes visas aplinkinis pasaulis tikisi iš jų kitko. Aplinkiniai viliasi, kad jiems visada viskas bus gerai.

Net pats stipriausias žmogus viliasi meilės bei prisirišimo. Niekas nemėgsta jaustis vienišas. Niekam nepatinka, kai jį atstumia. Retsykiais stiprūs žmonės visai nenori būti herojai. Kartais jiems ima net trūkti žmogaus, kuris juos išgelbėtų arba bent būtų greta. Jiems taip pat reikia to, kurį jie galėtų pavadinti geriausiu savo draugu arba partneriu. To, kuris parodytų jiems tuos nuostabius dalykus, kuriuos tegali padaryti iš tiesų atsidavęs žmogus.

Mat kartais nešdamas sunkią naštą palūžta ir pats stipriausias žmogus. Ir įprastai tai nutinka tuomet, kai jis pamiršta apie save, nes jam teko būti stipriam pernelyg ilgai. Tuomet jis negali pakilti iš lovos, nes kūnas, širdis ir siela pasidaro kaip švinas. Viskas, ką jis sukūrė, ima griūti ir greta nėra nieko, kas galėtų padėti.

Net patiems stipriausiems žmonėms kartais prireikia poilsio. Jie viliasi perduoti vairą kitiems. Jiems reikia sumažinti greitį ir įkrauti savo baterijas, kad galutinai neišsektų ir savęs nesunaikintų. Jiems būtina atsiverti permainoms ir leisti aplinkiniams ką nors padaryti už juos. Nes jie neturi išskirtinių galių. Jie juk tokie pat žmonės, ir jiems norisi tai pajusti.

Galų gale net pats stipriausias žmogus pavargsta būti stiprus, nes ši jėga nebuvo jam suteikta nuo pat gimimo. Jis išmoko būti stiprus susidurdamas su aibe sunkumų bei kliūčių, kurias teko įveikti vienam.

Ir net jis ilgisi tų laikų, kai buvo paprastas žmogus, kai žmonės ir aplinkybės jo neišmokė, kad teks būti stipriam ir pasitikėti vien savimi.