5.30 val. ryto. Ir jūsų nerimas pradeda stiprėti. Atsimerkiate ir tuojau pat pradedate proto lenktynes. Susitikimai, telekonferencijos, terminai…
Kodėl reikalų visada tiek daug, o laiko visada trūksta?
Pasiimate telefoną ir dar pusiau miegodami pakeliui į dušą pradedate peržiūrėti pranešimus.
Žinodami, kad ji prabunda anksčiau, siunčiate jai žinutę: „Labas rytas, mažute! Tikiuosi, kad šiandien tavo diena bus nuostabi!”
Šis tekstas primena du dalykus. Pirma – norite, kad ji žinotų, jog prabudę pirmiausia pagalvojate apie ją. Ir, kas dar svarbiau, ji turi suprasti, kad, nepriklausomai nuo visų reikalų ir streso, kurių nuolat kupinas jūsų gyvenimas, ji – visada pirmoje vietoje.
Skamba per gerai, kad būtų tiesa, taip?
Greičiausiai jūsų rytas prasideda ne taip. Pirmiausia patikrinate „Instagram“ ir „Facebook“ paskyras, ieškodami žinių apie visų kitų „draugų“ gyvenimą. O tekstą savo moteriai, jei ir parašysite, tai jau pakeliui į darbą.
Šiuolaikiniams santykiams trūksta sveiko proto
Žmonės „susitikinėja“, bet ką, po velnių, tai reiškia? Matytis kartą ar du per mėnesį? Visą dieną susirašinėti? Siųsti bučiuojantį jaustuką ar virtualius apkabinimus?
Kažkas dingo. Ar jums iš tikrųjų reikia santykių, kuriuose iš tikrųjų taip mažai nuoširdumo?
Santykiai klesti tik ten, kur tarp abiejų partnerių palaikomas nuolatinis ryšys. Mūsų intymiausios emocijos yra rezervuotos žmogui, kurį mylime. Tai kodėl gi mes jų neberodome?
Mes priėmėme tiek daug nepriimtinų dalykų: sėdėti prie pietų stalo su telefonu rankoje, ginčytis žinutėmis, o ne gyvai bendraudami ir pasakoti apie kiekvieną savo gyvenimo akimirką milijonams žmonių socialiniuose tinkluose…
Ir ko mes pasiekėme? Tai, kad mūsų pasaulyje visi nuolat vienas kitam meluoja.
Įpratome mąstyti, kad didžiausia išdavystė santykiuose – intymumas su kitu žmogumi.
Bet dar viena svarbi šių laikų apgaulė yra ta, kad žmonės nustojo mylėti ir vienas kitu rūpintis.
Vos tik vienas partneris sužino apie kito neištikimybę, pasitikėjimas tarp jų dingsta. Bet susimąstykite štai apie ką.
Vebsterio žodyne apgaulė traktuojama kaip „kažko vertingo praradimas dėl melo ar sukčiavimo“.
Be abejo, seksualinė išdavystė – tai labai skaudus dalykas. Bet ar kada nors susimąstėte, kad savo partnerį galbūt apgaudinėjate kiekvieną dieną?
Visi jaučiame bendravimo, dėmesio, aistros, artumo ir netgi meilės stoką. Kodėl gi mes visi esame pasirengę su tuo susitaikyti, tačiau taikytis su „klasikiniu“ išdavystės suvokimu vis dar nenorime?
Galų gale dėmesio trūkumas pridaro daug daugiau žalos nei banali intymi išdavystė.
Patikėjote savo širdį kitam žmogui, o dabar jums tenka dar ir prašyti jo dėmesio?
Sėdite rankas sudėjusi ir stebite, kaip jūsų vaikinas vėl ir vėl atnaujina kvailus statusus, deda nuotraukas ir laukia, kol jos bus pakomentuotos.
Kodėl merginos ir vaikinai turi tai pakęsti? Skirkite minutę laiko ir pasakykite jai, kad ji graži. Paskambinkite jai po darbo ir pasakykite: „Renkis ir būk pasiruošusi po 30 minučių. Atvažiuosiu pas tave. Mūsų laukia kai kas labai ypatingo.“
Pasistenkite. Suteikite nebemadingoms meilės tradicijoms dar vieną šansą.
Eidami gatve laikykitės už rankų. Siųskite jai gėles – ne tik tam, kad pasveikintumėte kokios nors šventės proga, bet tiesiog tam, jog žinotumėte, kad ji šypsosis, kai jas gaus. Palikite raštelius ant priekinio jos/jo automobilio stiklo.
Kai kalbame apie meilę, turime mokėti vėl tapti vaikais.
Mes galime sau leisti būti trapūs ir pažeidžiami, nes gyvenimas praeina, o jūs jį švaistote
nereikalingoms detalėms, nekreipdami dėmesio į tai, kas iš tikrųjų yra svarbu.
Susitelkite vienas į kitą. Kai viskas jau pasakyta ir padaryta, jūsų mylimas žmogus – tai viskas, ką iš tikrųjų turite.
Vertinkite ją (jį) ir reguliariai priminkite, kiek daug ji (jis) jums reiškia.