Tinkamas žmogus į tavo gyvenimą ateis tinkamu laiku


Tinkamas žmogus į tavo gyvenimą ateis tinkamu laiku, kai mažiausiai to tikėsiesi. Jis ateis tada, kai aktyviai jo net neieškosi. Jis ateis į tavo gyvenimą, kai suprasi, kad tau net nelabai reikia, jog jis ateitų.

Suprasi, kad tau nebūtina su kuo nors būti, norint šiame pasaulyje turėti vertę. Suprasi, kad šiame gyvenime gali ir pati daug atiduoti ir sukurti. Tinkamas žmogus į tavo gyvenimą ateis tada, kai paleisi visą emocinį krūvį, kurį nešiesi per gyvenimą.

Tinkamas žmogus ateis tada, kai pasitikėsi savimi ir į viską žvelgsi optimistiškai ir entuziastingai. Tinkamas žmogus į tavo gyvenimą ateis tada, kai suprasi, kad niekas neturi daryti tavęs laiminga, kad tikroji laimė sklinda iš vidaus.

Tinkamas žmogus į tavo gyvenimą ateis, kai tau reikės pamokos. Jis ateis, kai susikursi komfortišką ir stabilų gyvenimą, kai viskas taps pernelyg paprasta.

Tinkamas žmogus ateis ir supurtys tavo kiek užsistovėjusį gyvenimą. Kai pradėsi jausti, kad pasiekei lubas, kurias reikia pralaužti, tada ir atsiras tinkamas žmogus.

Jis taps ta jėga, kuri išspirs tave iš komforto zonos. Jis bus ta jėga, kuri padės tau nuversti kalnus. Tinkamas žmogus į tavo gyvenimą ateis tada, kai pajusi, kad nustojai augti.

Advertisements

Tinkamas žmogus į tavo gyvenimą ateis, kai pagaliau viską išsiaiškinsi su savimi. Kai suprasi, kuo nori būti. Kartais tai reiškia paleisti tas savęs dalis, kurios tau nėra reikalingos.

Tau teks išmokti paleisti žmones, kurie nesuteikia tavo gyvenimui jokios prasmės. Tau reikia paleisti viską, kas tave sulaiko ir trukdo būti tokiai, kokia turi būti. Tau reikia sudeginti visus tiltus.

Kai būsi pasiruošusi paleisti visas savo dalis, kurių neturi būti, štai tada į tavo gyvenimą ateis tinkamas žmogus. Tau tiesiog reikia būti tikrąja savimi. Tai svarbu, nes iš tikrųjų mylint nėra vietos klastotėms. Tikrai mylint, viskas vyksta iš tikrųjų. Viskas nuoširdu.

Tinkamas žmogus – tas, kuris į tavo gyvenimą ateina, kai pagaliau išmoksti paleisti poreikį viską kontroliuoti.

Tinkamas žmogus į tavo gyvenimą ateis tada, kai neversi jo tai daryti, kai suprasi, kad kartais geriausia leisti viskam vykti sava eiga.

Tau reikia suprasti, kad šiame gyvenime negali visko kontroliuoti ir visko daryti. Ir kai suprasi savo ribas, būsi pasirengusi meilei.

Advertisements

Tinkamas žmogus į tavo gyvenimą ateis, kai pagaliau išmoksi rūpintis savimi. Kai išmoksi neleisti kitiems nukreipti tavo dėmesio nuo to, ko reikia tau pačiai.

Tinkamas žmogus į tavo gyvenimą ateis tada, kai būsi jam pasirengusi. Ne anksčiau ir ne vėliau. Tu tiesiog turi pasitikėti Visatos tvarkaraščiu. Tiesiog turi tikėti, kad viskas susiklostys taip, kaip reikia.

Tinkamas žmogus į tavo gyvenimą ateis tada, kai būsi pasirengusi susitvarkyti su meile. Kai būsi pasirengusi priimti aistrą ir jausmų galią.