15 įdomių minčių pamąstymui


Laimė – tai sielos ir proto būsena. Ir jeigu savo sieloje jaučiatės esą nepakankamai laimingi, pakeiskite šią būseną pasitelkdami į pagalbą savo smegenis. Pamėginkite įsivaizduoti, kad esate laimingi. Ir staiga jūsų judesiai tampa grakštūs, laikysena tiesi, o akyse įsiplieskia ugnis. Puiku, ar ne?

Gal iš pradžių visa tai ir ne visai tikra, bet po truputį jūs pajusite savo pastangų rezultatą. Ir tokiai būsenai reikia nuolatinio palaikymo, kaip kūnui reikalingas maistas. Būtina skaityti, samprotauti, bendrauti su maloniais žmonėmis, užsiimti kūryba, gromuluoti įdomias mintis. Viliamės, kad šios mintys padės jums pasijusti truputį ramesniems ir laimingesniems:

1. Ir kad ir kas jums nutiktų – nieko neimkite į širdį. Nedaugelis dalykų pasaulyje turi būti svarbūs. Remarkas

2. Tai, ką jūs suvokiate ramiai, daugiau nebevaldo jūsų.

3. Kai ilgai žiūri į jūrą, pradedi ilgėtis žmonių, o kai ilgai žiūri į žmonės – jūros. Harukis Murakamis (Haruki Murakami)

4. Kas ima – pripildo delnus, kas atiduoda – širdį. Laodzi

Advertisements

6. Visata žino, kas tau geriau. Anksčiau ar vėliau ji supažindins mus su reikiamais žmonėmis ir išskirs su nereikalingais.

6. Gyvenime būtinos pauzės. Tokios pauzės, kai mums nieko nenutinka, kai tiesiog sėdite ir žiūrite į pasaulį, o pasaulis žiūri į jus. Karlas Rencas (Karl Renz)

7. Kiekvieną aplankys laimė. Nebūtinai naktį iš antradienio į trečiadienį. Nebūtinai sausį arba birželį. Nebūtinai geru oru. Bet būtinai staiga…

8. Nėra jokio sėkmės rakto. Durys visada atdaros. Motina Teresė

9. Ant cigarečių pakelių reikia rašyti ne „Rūkymas žudo“, o „Laimingi žmonės nerūko“. Tai išties dingstis susimąstyti.

10. Silpni žmonės keršija, stiprūs atleidžia, laimingi pamiršta.

11. Pasaulis priklauso optimistams, pesimistai – viso labo žiūrovai. Fransua Gizo (Francois Guizot)

12. Laimingi žmonės neturi pačių geriausių dalykų. Bet jie gauna geriausia iš to, ką turi.

Advertisements

13. Nelaikyk to, kas išeina, ir neatstumk to, kas ateina. Ir tada laimė tave pati suras. Omaras Chajamas

14. Tūkstančius žvakių galima uždegti nuo vienos žvakės, ir jos gyvenimas nuo to nesutrumpės. Laimės netampa mažiau, kai ja dalijiesi. Buda

15. Vieną sykį tu visiškai atsitiktinai atsidursi reikiamu laiku reikiamoje vietoje, ir milijonas kelių susieis į tą vieną tašką.