Pagerink savo gyvenimą: 20 Louise Hay patarimų, kurie padės patikėti savimi


Citatos iš Louise Hay knygos „Pagydyk savo gyvenimą“ keičia mintis ir padeda atrasti harmoniją.

Louise Hay – talentinga psichologė, viena iš savigalbos per teigiamą mąstymą ir teigiamus nusistatymus technikos sudarytojų, daugiau nei trisdešimties knygų apie psichologiją autorė. Vienas iš jos bestselerių „Tu gali pagydyti savo gyvenimą“ išverstas į daugiau nei 30 pasaulio kalbų ir jau apvertė šimtų žmonių gyvenimus.

Toliau pateikiamos citatos iš Louise Hay knygos keičia mąstymą ir padeda žmonėms vėl patikėti savimi ir pakeisti savo gyvenimą.

1. Mus įskaudinę žmonės buvo tokie pat išsigandę, kaip jūs dabar.

2. Mes formuojame savo įsitikinimus vaikystėje, o vėliau judame per gyvenimą atkurdami situacijas, kurios tiktų pagal mūsų įsitikinimus.

3. Praeitis praėjo visiems laikams. Tai faktas, ir nieko nepakeisi. Tačiau galime pakeisti savo mintis apie praeitį. Kaip kvaila bausti save dabar tik už tai, kad kažkas nuskriaudė jus prieš daugelį metų.

4. Mes turime pasirinkti: išlaisvinti arba atleisti visiems be išimčių, ypač save patį. Net jeigu nežinome, kaip reikia atleisti, tereikia turėti noro.

5. Kai žmogus suserga, jis turi paieškoti savo širdyje, kam turi atleisti.

6. Tai, ką galvojame apie save, tampa mums realybe. Kiekviena mūsų mintis sukuria mūsų ateitį.

7. Visiškai priimti save – raktas į teigiamus gyvenimo pokyčius.

8. Mylėti save reiškia švęsti patį savęs egzistavimo faktą ir būti dėkingam Dievui už gyvenimo dovaną.

9. Viską, ką duodate, gaunate atgal.

10. Norint pakeisti kitą pirmiausia reikia pasikeisti pačiam. Reikia pakeisti minčių eigą.

11. Kuo stipriau laikotės už kažkokio pareiškimo, tuo greičiau šio pareiškimo reikia atsisakyti. Įkyrios mintys pavojingos.

12. Jeigu kažkas mūsų gyvenime atrodo paprasta, tai nėra pamokos, tai yra tai, ką jau žinome.

13. Mūsų kūnas nuolat su mumis kalba. Kad tik rastumėme laiko paklausyti! Kiekviena kūno ląstelė reaguoja į kiekvieną mūsų mintį ir žodį.

14. Savęs kritikavimas – tai ego įjungimas. Jūs taip pripratinote savo protą save žeminti ir priešintis pokyčiams, kad dabar jums sunku nekreipti dėmesio į tai, ką jis sako. Minties galia: kaip mintys veikia mūsų kūną.

15. Vykite tolyn mintis, kurios daro jus nelaimingą. Darykite dalykus, kurie jums patinka, susitikite su žmonėmis, su kuriais gerai jaučiatės.

16. Tam, kad galėtumėte tapti visų nuostabių dalykų savininku, pirmiausia reikia patikėti, kad jie galimi.

17. Visi, įskaitant mane, yra visiškai atsakingi už visus įvykius savo gyvenime – ir geriausius, ir blogiausius.

18. Meilė ateina nelauktai. Įkyrios meilės paieškos niekada neprives prie tinkamo partnerio pasirinkimo, o tik sukels liūdesį ir skausmą. Meilė egzistuoja ne išorėje, ji yra mūsų viduje. Mylėkite ir būkite mylimi.

19. Kaltė – nereikalingas jausmas. Jis niekada niekam nepadeda ir negali pakeisti situacijos. Tad išlaisvinkite save iš kalėjimo.

20. Kiekvienas mūsų patyrė praradimų, išdavysčių, įžeidimų. Dvasinės brandos ir išminties požymis yra mokėjimas pamiršti nemalonius dalykus ir atleisti jų kaltininkams. Kas padaryta, padaryta, tai liko praeityje. Pamiršę apie nemalonumus, nutraukiame grandines, rišančias mus su praeitimi. Tol, kol neišmoksime atleisti, praeitis mūsų nepaleis ir mes negalėsime pasveikti.