60 minčių, suteikiančių Galios


Mintys, ateinančios mums į galvą, bei žodžiai, kuriuos mes ištariame, be paliovos formuoja mūsų pasaulį ir patirtį. Tačiau daugelis žmonių turi įprotį mąstyti negatyviai, ir mes net nesuvokiame, kokią patys sau darome žalą taip elgdamiesi.

Mus supantis pasaulis – tai mūsų minčių atspindys

Todėl skaitydami šias trumpas frazes kiekvieną dieną mes pritraukiame į savo gyvenimą visa, kas jose yra minima. Svarbiausia tikėti tuo, ką sakai, ir susimąstyti apie tai, ką realiai kalbi.

1. Aš pasitikiu savo vidine išmintimi

Kai užsiimu savo kasdieniais reikalais, aš įsiklausau į savo vidinį balsą. Mano intuicija – mano draugas. Aš ja pasitikiu, ir ji visada su manimi. Aš ramus.

2. Aš pasirengęs atleisti

Atleisdamas sau ir kitiems žmonėms, tampu laisvas nuo praeities. Atleidimas – tai bene visų problemų sprendimas. Atleidimas – tai mano paties dovana sau. Aš atleidžiu, ir taip tampu laisvas.

3. Aš patenkintas viskuo, ką aš darau

Kiekviena dienos akimirka man yra ypatinga, nes aš įsiklausau į savo instinktus ir tai, ką man sako mano širdis. Aš ramus savo pasaulyje ir dirbdamas savo darbus.

4. Aš pasitikiu mane nešančia gyvenimo tėkme

Gyvenimas teka nuosekliai ir ritmiškai, o aš tesu tos tėkmės dalis. Gyvenimas mane palaiko ir teikia man tik gerą ir pozityvią patirtį. Aš tikiu, kad gyvenimo tėkmė pagaliau atneš man išsvajotą gerovę.

5. Jėga visada slypi dabarties akimirkoje

Aš pamiršau praeitį, – ji jau nebeturi man jokios galios. Galiu tapti laisvas tiesiog šią akimirką. Šiandieninės mintys kuria mano ateitį. Aš viską kontroliuoju ir susigrąžinu sau savo galias. Esu ramus ir laisvas.

6. Aš noriu pasikeisti

Aš noriu atsikratyti senų negatyvių įsitikinimų. Vienintelė kliūtis tėra mano paties mintys. Todėl mano naujos mintys – pozityvios ir kūrybingos.

7. Kiekviena mano mintis kuria mano ateitį

Visata palaiko kiekvieną mano mintį, kuria aš tikiu. Aš turiu neribotą minčių pasirinkimą. Ir renkuosi pusiausvyrą, harmoniją bei ramybę ir išreiškiu visa tai savo gyvenime.

8. jokių priekaištų

Aš laisvas nuo noro ką nors savo gyvenime kaltinti, įskaitant save. Mes visi stengiamės kaip įmanoma geriau pasinaudoti savo žiniomis, supratimu ir kompetencija.

9. Aš nieko nebesitikiu

Aš judu per gyvenimą lengvai ir su meile. Aš myliu save. Aš žinau, kad kiekviename gyvenimo posūkyje manęs laukia tik geri dalykai.

10. Mano gyvenimas – tai veidrodis

Žmonės mano gyvenime iš tiesų yra mano paties atspindys. Tai suteikia man galimybę augti ir keistis.

11. Esu dėmesingas draugas

Aš įsiklausau į kitų žmonių mintis bei jausmus. Aš teikiu savo draugams patarimus ir paramą, kai jiems to reikia, ir tiesiog su meile jų klausausi, kai tai įmanoma.

12. Laisvė – tai mano prigimtinė teisė

Esu laisvas mąstyti ir galiu rinktis tik geras mintis. Aš atsisakau praeities primetamų apribojimų ir taip įgyju laisvę. Dabar aš tampu būtent tuo, dėl ko ir buvau sukurtas.

13. Aš pamiršiu visas baimes ir abejones

Mano pasirinkimas – išsilaisvinti iš visų destruktyvių baimių ir abejonių. Aš priimu save, ir mano sieloje bei širdyje įsivyrauja harmonija. Esu mylimas ir apsaugotas.

14. Aš myliu gyvenimą

Mano neatimama teisė nuo gimimo yra gyventi visavertiškai ir laisvai. Aš duodu gyvenimui būtent tai, ką ir noriu gauti iš gyvenimo. Esu laimingas dėl to, kad gyvenu. Aš myliu gyvenimą!

15. Aš myliu savo kūną

Aš kuriu taiką savo sieloje, o mano kūnas atspindi dvasinę ramybę nepriekaištingos kūno sveikatos pavidalu.

16. Kiekviena mano patirties dalelė tampa nauja galimybe

Bet kuri problema turi savo sprendimą. Visa mano patirtis suteikia man galimybę mokytis ir augti. Todėl aš esu ramus.

17. Aš ramus

Ramybė ir harmonija supa ir pripildo mane. Esu pakantus, užjaučiantis ir mylintis visus žmones, įskaitant save patį.

18. Esu vertas meilės

Aš neturiu stengtis nusipelnyti meilės. Aš esu vertas meilės vien dėl to, kad egzistuoju. Aplinkiniai tik atspindi mano paties jaučiamą meilę sau.

19. Mano mintys pozityvios

Aš sakau „šalin!“ bet kokiai negatyviai minčiai, kuri ateina į mano galvą. Nė vienas žmogus, nė viena vieta, nė vienas dalykas nebeturi man galios, nes aš esu vienintelis savo minčių kūrėjas. Aš kuriu realybę ir visa, kas dar bus toje realybėje.

20. Aš gyvenu pagal mano amžių

Kiekvienam amžiaus tarpsniui būdingi savi ypatingi džiaugsmai bei išgyvenimai. Mano amžius visada tobulai atitinka būtent šią vietą mano dabartiniame gyvenime.

21. Praeitis išėjo visiems laikams

Štai nauja diena. Tai diena, kurioje aš niekada negyvenau anksčiau. Aš panyru į dabartį ir mėgaujuosi kiekviena jos akimirka.

22. Aš nieko nelaikau greta savęs

Aš leidžiu kitiems žmonėms išgyventi bei jausti tai, kas svarbu jiems, o pats esu laisvas kurti tai, kas svarbu man.

23. Mano namai – rami priebėga

Aš su meile laiminu savo namus. Aš teikiu meilę kiekvienam savo namų kampeliui, o mano namai atsiliepia į mano kvietimą teikdami man šilumą bei jaukumą. Man yra ramu ir gera čia gyventi.

24. Kai sakau gyvenimui „taip“, gyvenimas taip pat sako man „taip“

Gyvenimas atspindi kiekvieną mano mintį. Kol mąstau pozityviai, gyvenimas man teikia tik gerą patirtį.

25. Visko užtenka visiems, taip pat ir man

Gyvenimo vandenynas yra kupinas įvairovės ir nieko nešykšti. Visi mano poreikiai ir troškimai patenkinami anksčiau, nei aš spėju ko nors paprašyti. Gėris tiesiog plūsta pas mane.

26. Aš atveriu naujas duris į gyvenimą

Aš džiaugiuosi tuo, ką turiu, ir žinau, kad manęs laukia naujos patirtys. Aš pasitinku naujienas išskėstomis rankomis. Aš tikiu, kad gyvenimas yra nuostabus.

27. Aš suvokiu turįs galių ir su meile kuriu savo paties realybę

Aš prašau suteikti man daugiau žinių, kad sąmoningai ir su meile kurčiau mano pasaulį ir įgyčiau naują patirtį.

28. Viskas, prie ko tik prisiliečiu, man atneša sėkmę

Dabar pats sau nusistatau naują sėkmės supratimą. Aš žinau, kad galiu pasiekti sėkmę, o mano sėkmė bus būtent tokia, kaip aš ją įsivaizduoju. Aibė galimybių slypi visur. Aš pritraukiu sėkmę visose mano gyvenimo srityse.

29. Aš vertas to, kas geriausia, ir priimu tai dabar

Mano mintys ir jausmai suteikia man viską, ko reikia, kad mėgaučiausi gyvenimu ir patirčiau meilę bei sėkmę. Aš vertas visų gėrybių vien jau dėl to, kad gimiau šiame pasaulyje. Aš garsiai pareiškiu turintis teisę į visas tas gėrybes.

30. Gyvenimas yra paprastas ir lengvas

Viskas, ką man privalu žinoti kiekvieną akimirką, yra man prieinama. Aš tikiu savimi ir pasitikiu Gyvenimu. Viskas jau dabar yra gerai.

31. Aš visiškai atitinku bet kurią situaciją

Aš esu dalis Visatos energijos ir išminties. Aš nuolatos pasisemiu šios energijos, todėl man taip lengva save apginti.

32. Aš su meile klausausi savo kūno siunčiamų pranešimų

Mano kūnas visada siekia optimalios sveikatos. Jis nori būti nepažeidžiamas ir sveikas. O aš bendradarbiaudamas su savo kūnu tampu sveikas, stiprus bei tobulas.

33. Aš išreiškiu savo kūrybinius gebėjimus

Mano išskirtiniai talentai bei kitos kūrybinės galimybės reiškiasi pačiais neįtikimiausiais būdais. Mano kūrybinės galimybės visada deramai panaudojamos.

34. Aš esu pozityvių permainų procese

Atsiskleidžiu pačiais netikėčiausiais būdais. Mane gali ištikti tik gėris. Dabar spinduliuoju sveikatą, laimę, gerovę ir dvasinę ramybę.

35. Aš priimu savo unikalumą

Nesama jokių varžybų ir konkurencijos, nes visi mes skirtingi ir esame sukurti taip, kad būtume protingi. Esu ypatingas ir nepakartojamas. Aš myliu save.

36. Visi mano santykiai su kitais žmonėmis yra harmoningi

Aš visada aplinkui regiu tik harmoniją. Esu pasirengęs prisidėti prie šios harmonijos, kurios taip trokštu. Mano gyvenimas – džiaugsmas.

37. Mylėti kitus žmones lengva, kai aš myliu ir priimu save

Mano širdis visada atvira. Aš leidžiu savo meilei sruventi laisvai. Aš myliu save. Myliu kitus žmones, o kiti žmonės myli mane.

38. Aš nuostabus ir visi mane myli

Aš spinduliuoju pritarimą, ir kiti žmonės mane myli. Meilė mane supa ir mane saugo.

39. Aš myliu ir palaikau save

Aš pats pritariu viskam, ką aš darau. Esu geras būdamas toks, koks esu. Išsakau savo nuomonę. Prašau to, ko sau geidžiu. Aš viešai skelbiu turįs šią galią.

40. Aš moku priimti sprendimus

Aš pasitikiu savo vidine išmintimi ir lengvai priimu sprendimus.

41. Esu visada saugus keliaudamas

Kad ir kokį transportą pasirinkčiau – esu visiškai saugus.

42. Aš myliu savo šeimą

Aš turiu mylinčią, harmoningą, laimingą, sveiką šeimą, ir mes visi vienas kitą puikiai suprantame.

43. Aš myliu visus dievo sukurtus padarus – gyvūnus, didelius ir mažus

Man lengva bendrauti su visomis gyvomis būtybėmis, ir aš žinau, jog jos visos yra vertos mūsų meilės bei globos.

44. Aš myliu savo vaiką

Mano vaiką ir mane sieja meilės, laimės ir ramybės saitai. Mes esame laiminga šeima.

45. Aš vis daugiau žinau

Aš nuolatos vis daugiau sužinau apie save, savo kūną ir savo gyvenimą. Šis žinojimas suteikia man jėgų prisiimti atsakomybę.

46. Aš mėgstu daryti fizinius pratimus

Fiziniai pratimai padeda man išsaugoti jaunystę ir sveikatą. Mano raumenys nori judėti. Esu gyvas žmogus.

47. Gerovė – tai mano metafizinė teisė

Esu vertas sėkmės ir priimu savo gerovę, džiaugiuosi per visą mano gyvenimą srūvančia įvairov. Aš viską priimu ir atiduodu džiugiai ir su meile.

48. Šiandien aš žvelgiu į gyvenimą naujai

Esu pasirengęs matyti gyvenimą kitaip, naujai, ir pastebėti tai, ko anksčiau nemačiau. Naujas pasaulis laukia mano naujo žvilgsnio.

49. Aš žengiu koja kojon su šiandiena

Esu atviras visoms naujovėms mano gyvenime. Esu pasirengęs suprasti visus vaizdo grotuvus, kompiuterius ir kitus stebuklingus prietaisus.

50. Viskas tiesiog puiku

51. Mano augintiniai sveiki ir laimingi

Aš bendrauju su savo augintiniais, o jie savo ruožtu man padeda suprasti, kaip galiu užtikrinti jų dvasinę bei fizinę gerovę. Mes laimingai gyvename kartu. Jaučiu harmoniją su savo Gyvenimu.

52. Kad ir ką pasodinčiau, viskas sudygsta ir auga

Bet kuris augalas, kurį liečiu su meile, pražysta nuostabiausiu būdu. Mano kambarinės gėlės laimingos. Ir tos gėlės nuostabios. Vaisiai ir daržovės noksta neišpasakytai gausiai. Jaučiu harmoniją su gamta.

53. Aš myliu ir gerbiu pagyvenusius žmones

Pagyvenusius žmones aš itin myliu ir gerbiu, nes žinau, kad jie yra žinių, patirties ir tiesos nuostabus šaltinis.

54. Muzika praturtina mano gyvenimą

Aš pripildau savo gyvenimą harmoningos ir nuotaiką keliančios muzikos, kuri praturtina man kūną ir sielą. Kūrybingos įtakos supa ir įkvepia mane.

55. Aš žinau, kaip nuraminti savo mintis

Esu vertas poilsio ir ramybės, kai man jų gyvybiškai reikia, ir aš sukuriu erdvę savo gyvenime, kurioje gaunu tai, ko man reikia. Aš puikiausiai sugyvenu su savo vienišumu.

56. Mano išvaizda atspindi mano meilę sau

Aš kas rytą rūpinuosi savo išvaizda ir vilkiu drabužius, kurie atspindi mano meilę gyvenimui. Esu nuostabus iš vidaus ir iš išorės.

57. Man priklauso visas pasaulio laikas

Turiu begalę laiko kiekvienam savo darbui, kurį privalau užbaigti šiandien. Esu stipri asmenybė, nes aš pasirinkau gyvenimą Dabarties Akimirkoje. O čia ir dabar viskas yra gerai.

58. Aš suteikiu sau poilsį po darbų

Aš suplanuoju atostogas, kad mano kūnas ir siela galėtų ilsėtis. Aš neviršiju savo pajamų ir visada nuostabiai praleidžiu laiką. Grįžtu į darbą pailsėjęs ir atsinaujinęs.

59. Aš prašau pagalbos, kai man jos reikia

Man nesunku paprašyti pagalbos, kai man jos iš tiesų reikia. Jaučiuosi esąs apsaugotas būdamas pačiame permainų sūkuryje, nes žinau, kad permainos – tai Gyvenimo dėsnis. Esu atviras kitų žmonių meilei ir paramai.

60. Mane supa teigiami žmonės

Mano draugai bei artimieji skleidžia meilę bei pozityvią energiją, o aš atspindžiu šiuos jų jausmus. Aš žinau, kad savo gyvenime man galbūt teks atsisakyti tų žmonių, kurie manęs nepalaiko.