Odrės Hebern žodžiai, kuriuos naudinga išgirsti kiekvienai moteriai


1. Jeigu tau reikės pagalbos rankos, atsimink: tu ją turi — tai tavo pačios ranka. Kai tapsi vyresnė, suprasi, kad turi dvi rankas: vieną, kad padėtum sau, kitą, kad padėtum kitiems.

2. Tam, kad lūpos būtų gražios, kalbėk tik gražius žodžius. Tam, kad akys būtų gražios, ieškok žmonėse tik gerą. Tam, kad figūra būtų liekna, dalinkis maistu su alkanais. Tam, kad plaukai būtų gražūs, tegul kasdien su jais žaidžia vaikas. Tam, kad laikysena būtų tiesi, įsivaizduokite, kad niekada nebūsite vieniši.

3. Moters grožis slypi ne aprangoje, figūroje ar šukuosenoje. Jis — spindinčiose akyse. Juk akys — vartai į širdį, kuriame gyvena meilė.

4. Aš įsiminiau, kad nuo vaikystės niekam nebuvau reikalinga ir visą gyvenimą abejojau, kad gali būti kitaip. Šokoladas buvo vienintelė mano meilė ir jis nei karto manęs neišdavė.

5. Žmonėms, labiau nei daiktams, reikalinga restauracija, paskatinimas ir atleidimas. Niekada nieko „neišmesk“.

6. Dievinu žmones, kurie priverčia mane juoktis. Aš tikrai galvoju, kad juoktis aš mėgstu labiau už viską. Tai gydo daugybę ligų. Galbūt, žmoguje tai svarbiausia.

7. Aš tikiu, kad laimingos merginos – pačios gražiausios. Aš tikiu, kad geriausias būdas deginti kalorijas – tai juoktis. Aš tikiu, kad rytoj išauš nauja diena ir… aš tikiu stebuklais. Aš esu moteris, kuriai pasisekė.

8. Seksualumas — tai kažkas, kas slypi moters viduje. Seksualumas numanomas, o ne demonstruojamas viešai. Aš negaliu pasigirti Sofijos Loren, Džinos Lolobridžidos formomis, bet juk seksualumas — tai ne tik apimtys. Man nereikalingas miegamasis tam, kad galėčiau įrodyti savo moteriškumą. Aš galiu būti seksuali tiesiog per lietų skindama obuolius nuo obels.