8 daiktų, kuriuos perkant taupyti neverta


Ar perkate pigius daiktus ir galvojate, kad gerai paskirstote savo biudžetą? Turiu jums blogų žinių. Nesakau, kad nebūna pigių ir gerų daiktų, tačiau kartais verta sumokėti šiek tiek daugiau.

Kiekvienas mūsų siekia pirkti apgalvotai ir už nedidelius pinigus gauti aukščiausią kokybę, tačiau kartais neverta pasikliauti vien maža kaina. Geriau pasirinkti brangesnę prekę, bet sutaupyti perkant ją per išpardavimą, nei kankintis nusipirkus pigesnį analogą. Išvardinsiu 10 daiktų, už kuriuos verta mokėti daugiau, nes jie tikrai atsiperka.

1.Tualetinis popierius

Pigus popierius dažniausiai būna labai plonas ir, kad galėtumėte patogiai naudoti, reikia net keliskart sulankstyti. Dėl to popierius baigiasi greičiau ir taupymas nepasiteisina, nes atsargas tenka pildyti ganėtinai dažnai. Ta pati istorija ir su popieriniais rankšluosčiais: pigūs tiesiog suyra rankose, tad tenka plėšti dar ir pirkti vis naujas rankšluosčių pakuotes.

2.Čiužinys

Miego kokybė yra nepaprastai svarbi gerai savijautai, todėl viską, kas gali užtikrinti mums ramią naktį, reikia pirkti labai atsakingai, kartais net permokėti. Jeigu čiužinys tampa nemigos ir nugaros skausmų priežastimi – užtenka kentėti! Laikas atsinaujinti!

3.Dažai

Sienų dažymas anaiptol nėra linksmiausia veikla ir niekas nenori skirti tam papildomo laiko. Pigūs dažai blogai padengia, tad siekiant lygiai nudažytų sienų teks kaip reikiant paplušėti. Brangūs dažai neturi šio trūkumo, be to, jų sudėtis dažnai yra geresnė ir joje yra mažiau kenksmingų junginių.

4.Žieminė avalynė

Pigūs žieminiai batai arba auliniai yra juokas pro ašaras. Net jeigu jie pristatomi kaip vandeniui atsparūs, keli pasivaikščiojimai sniegu arba balomis greitai sustatys viską į savo vietas. Rinkitės kokybišką avalynę, netgi jeigu ji bus ganėtinai brangi, juk visada galima sutaupyti perkant per išpardavimą.

5.Draudimas

Reguliarūs vizitai pas gydytoją ir periodiniai tyrimai gali sutaupyti įspūdingą gydymo išlaidoms skirtą pinigų sumą, bet problema yra ta, kad dauguma būtinų tyrimų yra mokami. Jūsų poreikius atitinkanti savanoriško medicininio draudimo programa išgelbės šeimos biudžetą nuo katastrofos, juolab jeigu nutiks kažkas netikėto. Tas pats galioja ir būsto draudimui. Kad ir kokie atsargūs būtumėte, visko numatyti tiesiog neįmanoma, todėl verta iš anksto pasirūpinti galimos žalos atlyginimu.

6.Peiliai

Geras peilis – pagrindinis įrankis virtuvėje. Praktika rodo, kad pigūs egzemplioriai yra atitinkamos kokybės. Plonai supjaustyti svogūną ar pomidorą yra beveik neįmanoma, užtat šansai netyčia įsipjauti yra gana dideli.

Pirkdami peilį, atkreipkite dėmesį į rankeną – turite patogiai ją apimti, peilis turi būti gerai subalansuotas ir turėti pakankamai svorio, kad galėtų susidoroti su, pavyzdžiui, vištų kaulais.

7.Indų plovimo skystis

Ši situacija yra tokia pat, kaip ir kalbant apie tualetinį popierių. Biudžetiniai skysčiai dažniausiai yra sudaryti iš didelio kiekio vandens, sumaišyto su trupučiu plovimo pagrindo. Priemonė greitai pasibaigia, o mes bėgame į parduotuvę pirkti naujo buteliuko.

8.Šokoladas

„Gyvenimas yra per trumpas blogam šokoladui“, „Geriau mažiau, bet geriau“ – vadovaukitės šiomis taisyklėmis. Keli brangaus šokolado gabaliukai suteiks žymiai didesnį pasitenkinimą nei visa šokoladinio gaminio plytelė.