7 patarimai, kurie suteiks jums žavesio


Yra žmonių, kurie visada skleidžia energiją ir pasitikėjimą, nekreipdami dėmesio į tai, ko jiems trūksta: pinigų, grožio, ryšių. Ir netgi skeptikai su nuostaba supranta, kad liko jų sužavėti.

Tokios žavingos asmenybės gyvena visavertį gyvenimą. Kur gi jų paslaptis? Ogi iš vidaus sklindančiame visavertiškume.

Atėjo laikas panagrinėti tokių žmonių įpročius.

1. Elkitės su visais pagarbiai

Nesvarbu, ar jie vykdo derybas su stambiu klientu, ar prašo padavėjo atnešti gėrimą, žavingi žmonės viską daro mandagiai ir pagarbiai. Jie gerbia kitus žmonės, nes žino, kad niekuo nuo jų nesiskiria.

2. Vadovaukitės platinine taisykle

Auksinė taisyklė – elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi – turi rimtą trūkumą: ji remiasi prielaida, kad visi žmonės siekia vienodo požiūrio. Ji ignoruoja faktą, kad skirtingus žmones motyvuoja skirtingi dalykai. Ir jeigu vienam patinka viešas pripažinimas, kitas negali pakęsti būti dėmesio centre.

Platininė taisyklė – elkis su kitais taip, kaip jie nori, kad su jais būtų elgiamasi…

3. Fokusuokitės į žmones

Žavingi žmonės iš tiesų domisi juos supančiais žmonėmis. Galiausiai jie mažai laiko galvoja apie save.

Kad šis įprotis veiktų ir jums, padėkite savo išmanųjį telefoną į šalį ir susifokusuokite į žmones, kurie jus supa.

4. Nesinerkite iš odos

Pokalbių metu žavingi žmonės nesistengia visą laiką pasakoti apie tai, kokie jie yra protingi ir sėkmės lydimi. Ir ne todėl, kad neturi kuo pasigirti. Tai tiesiog net nešauna jiems į galvą, nes jie supranta, kaip atstumiančiai atrodo žmonės, kurie stengiasi visiems patikti.

5. Supraskite skirtumą tarp fakto ir nuomonės

Žavingi žmonės atsargiai bendrauja ginčytinomis ir slidžiomis temomis, jie laikosi tam tikrų taisyklių. Jie neslepia savo nuomonės, bet pabrėžia, kad tai tik nuomonė, o ne vienintelis priimtinas faktas. Ar tai būtų globalinio atšilimo, politikos, skiepų, ar GMO aptarimas.

6. Šypsokitės

Žmonės yra savo pašnekovų atspindžiai. Jeigu norite, kad aplinkiniai laikytų jus žavingu, šypsokitės jiems viso pokalbio metu ir jie nesąmoningai atsakys tuo pačiu.

7. Mylėkite gyvenimą

Žavingi žmonės – pozityvūs ir neabejingi. Jiems niekada nebūna nuobodu, nes gyvenimas jiems – nuostabus nuotykis ir jie su džiaugsmu priima žmones, kurie nori būti jo dalimi.