8 augalai, kurie padės atsikratyti namuose esančios negatyvios energijos


Prisipažinkite: juk ne kartą teko pastebėti, kad viename kambaryje arba bute jaučiatės laisvai ir patogiai, o kitame jus tarsi kažkas varžo ir neleidžia atsipalaiduoti. Jeigu tokie pojūčiai aplanko jus vietoje, kurią vadinate namais, reiškia reikia nedelsiant imtis veiksmų ir išvalyti savo būstą nuo neigiamos energijos. Su šia užduotimi jums padės susitvarkyti kambariniai augalai – jie ne tik panaikins blogą aurą, bet ir prisotins namus deguonies ir papuoš interjerą.

Pristatome 8 augalus, kurie padės atsikratyti negatyvios energijos.

1. Orchidėjos

Orchidėjos gali pritraukti teigiamą energiją ir pagerinti jos cirkuliaciją namuose. Be to, ši gėlė yra daugiametis augalas, gali būti įvairių formų ir dydžių, skleidžia malonų kvapą, o jis netgi gali pagerinti nuotaiką. Orchidėjos skleidžia deguonį naktį, todėl tai yra tobulas pasirinkimas miegamajame.

2. Rozmarinai

Šis amžinai žalias augalas gerai veikia fizinę ir psichinę sveikatą, puikiai susitvarko su oro valymu ir naikina kenksmingas medžiagas ir toksinus. Rozmarinų kvapas gerina nuotaiką, mažina nuovargio pojūtį, gerina atmintį ir padeda kovoti su nemiga.

3. Tradeskantės

Šie augalai vadinami energetinės dienos gerovės indikatoriumi. Negatyvios energijos kupinoje patalpoje tradeskantės pradės mesti lapus ir geltonuoti.

4. Spatifiliai


Spatifiliai prisideda prie dvasinės, protinės ir fizinės harmonijos. Miegamajame šis augalas suteiks ramybės pojūtį, normalizuos miegą ir išvalys kambarį nuo toksinių medžiagų. Geriausiai jį laikyti tamsioje arba užtamsintoje patalpoje. Ir neužmirškite – jam patinka dažnas laistymas!

5. Blyškiosios dracenos


Azijoje šis augalas laikomas gerovės ir klestėjimo simboliu. Pasak fengšui, dracenos veikia vidaus energetiką ir fizinį žmogaus aktyvumą. Be to, jos nereikalauja kruopščios priežiūros, jų nereikia dažnai laistyti ir jos puikiai jaučiasi užtamsintose patalpose.

6. Alavijai

Alavijai pritraukia sėkmę ir teigiamą energiją. Be to, šio augalo sultys gali būti naudojamos norint sumažinti niežulį, atsiradusį nuo vabzdžių įkandimo, alerginių reakcijų gydymo ir atvirų žaizdų gijimo. Alavijai – tai tiesiog namų vaistinėlė!

7. Šalavijai

Šie augalai padeda cirkuliuoti teigiamai energijai namuose, dovanoja ramybę ir gali būti naudojami gydymo tikslais. Tačiau šalavijus reikia kruopščiai prižiūrėti ir dažnai laistyti.

8. Jazminai


Ši kvapni gėlė pritraukia į namus teigiamą energiją ir sukuria romantišką nuotaiką. Saldus jazminų kvapas puikiai nuramina nervus ir nuveja blogas mintis. Arbata su šiais augalais padeda esant migrenai, tonizuoja organizmą ir gerina nuotaiką.

Neleiskite susikaupusiai blogai energijai veikti jūsų savijautos ir nuotaikos. Pasidalinkite šia naudinga informacija su savo draugais!