9 daiktai, apie kurių paskirtį daugelis nė neįtarė


Buityje yra be galo daug įvairių daiktų, apie kurių paskirtį nieko nežinome ir naudojame juos visai ne taip, kaip buvo numatyta iš pradžių. Šiame straipsnyje pasistengsime papasakoti, kam reikia vienokių ar kitokių prietaisų…

Griovelis ant puodelio dugno

Dažniausiai tokių puodelių galima įsigyti visame pasaulyje žinomo tinklo IKEA parduotuvėse. Grioveliai reikalingi patogiai plauti puodelius indaplovėje. Kai tokie puodeliai sudėti dugnu į viršų, vanduo išbėga per griovelius…

Stalčiukas po orkaite

Daugelis tokiame stalčiuje laiko keptuves. Bet iš tikrųjų ji skirta tam, kad joje būtų laikomi jau paruošti patiekalai, kol kiti dar gaminami. Taip pat tokiame stalčiuke galima pašildyti indus prieš dedant į juos maistą.

Ilgas alaus buteliukų kakliukas

Toks kakliukas visai nėra dizainerių užgaida. Būtent už jo reikia laikyti butelį. Taip jis neįšils nuo delno skleidžiamos šilumos.

Rodyklė šalia kuro ženkliuko

Deja, ji yra ne visose mašinose. Rodyklė nurodo, kurioje pusėje yra degalų bakas. Labai naudinga, jeigu vairuoji nuomotą automobilį.

Lazdelė ir anga ant česnako spaustuvo rankenos

Tai buvo sugalvota tam, kad juo būtų galima pašalinti vyšnių kauliukus. Įdedi uogą į angą, suspaudi rankeną – ir vualia!

Antsiuvas su prapjovimais ant kuprinės

Anksčiau tokius antsiuvus buvo galima rasti išskirtinai ant turistų kuprinių. Per prapjovimus galima prakišti karabinus ir virves. Mūsų laikais tai galima pamatyti beveik ant kiekvienos kuprinės, bet tai tėra dizaino detalė.

Dangtelis ant kanceliarinio peiliuko galo

Kai toks peilis atbunka, jo galą dažniausiai nulaužia replėmis arba tiesiog rankomis. Bet tam galima naudoti dangtelį. Tereikia jį nuimti, uždėti ant nereikalingos ašmenų sekcijos ir nulaužti.