Kaip ištempti siaurą avalynę: 5 protingi avalynininko patarimai


Tikriausiai kiekviena moteris savo garderobe turi vieną kitą porą batelių, kurie labai jau gražūs ir tinka prie mėgstamos palaidinės, tačiau tikru išbandymu tampa vien bandymas juos apsiauti juos, o ką jau kalbėti apie išėjimą su jais. Beje, nėra prasmės išmesti naujo daikto arba kam nors jį parduoti. Šiandien mes jums papasakosime, kaip ištempti net, atrodytų, labiausiai spaudžiančius batelius! Egzistuoja keli būdai.

Pirmiausia reikia visą avalynės vidų sudrėkinti spiritu arba kraštutiniu atveju – degtine. Atlikę šią procedūrą, apsiaukite batelius ir pasistenkite išbūti su jais bent valandą. Taip, jums bus nepatogu, o kojos klaikiai smirdės, bet užtat jums pavyks netgi pačias kiečiausias avalynės vietas padaryti kur kas minkštesnes.


Advertisements

Dar vienas būdas – šiltos kojinės ir džiovintuvas. Apsimaukite žiemines kojines, įkiškite (net per jėgą) kojas į avalynę, įjunkite į rozetę džiovintuvą ir dešimt–penkiolika minučių pūskite į avalynę nukreiptą karšto oro srovę. Jums bus karštoka, bet dėl tokių gražių batelių galima ir pakentėti, tiesa?

Beje, jei avalynė pagaminta iš odos, ją galima pabandyti įtrinti ricinos aliejumi ir palikti taip kelioms valandoms. Nepamirškite po to kruopščiai išvalyti aliejų, kad neliktų raštų ir riebalų dėmių!


Advertisements

Dar vienas būdas – žvakės. Įprasta žvakė, tiksliau – jos svarbiausia dalis – parafinas. Savo avalynės vidų įtrinkite parafinu ir palikite taip visą naktį, geriausia balkone. Tuomet viską atidžiai nuplaukite, kad ant avalynės sienelių neliktų vaško. Nuo šiol jūsų bateliai greičiausiai niekada nebetrins!

Egzistuoja taip pat metodas, kurį naudojo dar mūsų seneliai, tarnavę armijoje. Tam pusbačius arba batelius reikia prikimšti drėgnų popierių ir palikti juos, kol visiškai išdžius. Tuomet ištraukite išbrinkusius popieriaus gabalus (geriausiai tiks seni laikraščiai) ir išmeskite. Avalynė taps puse dydžio didesnė.


Advertisements

Na, ir galbūt paskutinis iš paprastų būdų: į hermetiškus paketus pripilkite vandens, įkiškite į avalynę ir… padėkite ją į šaldiklį. Taip, skamba (ir atrodo) gana ekstravagantiškai, bet užtat šimtas procentų veikia. Po paros, praleistos šaldiklyje, jūsų avalynė tikrai bus vienu dydžiu didesnė!

Pasinaudojus šiais negudriais būdais jums daugiau neteks gailėtis dėl veltui išleistų pinigų naujiems bateliams, juk dabar jūs žinote, kaip, jei reikės, padaryti juos patogesnius ir didesnius. Papasakokite draugams, tegul ir jie žino.