Kodėl negalima svečiuose plauti indų


Pasaulyje egzistuoja daugybė įvairių prietarų. Kiekviena tauta turi savų, o tai susiję su skirtingais istoriniais įvykiais. Bet yra vienas universalus prietaras, kuris griežtai draudžia bet kam svečiuose plauti indus.

Greičiausiai šiuo prietaru jūs pasinaudosite, nepriklausomai nuo to, prietaringas jūs žmogus ar ne. Jis ypač patinka ištekėjusioms moterims, juk tai svari priežastis nesiklausyti anytos pusvalandinių paskaitų apie tai, kaip reikia plauti indus.

Štai kodėl negalima svečiuose plauti indų

Taip yra todėl, kad kiekvieni namai ir kiekvienas butas yra persisunkęs ypatinga savo šeimininkų energija. Manoma, kad kiekvienas svečias, prisilietęs prie namuose esančių daiktų, palieka ant jų naują energinį pėdsaką.

Tai visiškai nereiškia, kad jūs neturite kviestis pas save svečių. Nuo senų laikų visi kviečiasi draugus ir artimuosius puodelio arbatos arba kavos su vaišėmis.

Bet dažniausiai po draugiškų pasisėdėjimų kriauklėje lieka krūva nešvarių indų, kurią maloniai siūlosi padėti sutvarkyti svečiai. Kad ir kaip norėtumėte sutikti, šiuo atveju jūs turite padėkoti jiems už pasiūlymą ir mandagiai atsakyti.

Atsižvelgiant į prietarus, jei kas nors jūsų būste plauna indus, jis gali „išplauti“ visą jūsų sėkmę ir gerovę. Tai vyksta visiškai netyčia, viskas susiję su energija, kurią svečias atiduoda jūsų namams plaudamas indus.

Kad nereikėtų palikti kompanijos pačiame įdomaus žaidimo arba pokalbio iš širdies įkarštyje, įsigykite indaplovę.

Taip pat sakoma, kad nešvarūs indai, palikti kriauklėje per naktį, – tai neuždarytos durys, per kurias iš namų išeina laimė ir turtai.

Tikėti šiais liaudies prietarais ar ne – jūsų asmeninis pasirinkimas.