Paros meto magija – 15 paprastų mūsų protėvių taisyklių


Rytas

1. Pradėkite rytą nuo tylos. Nekalbėkite vos prabudę. „Nakties patirtis peraugs į ryto išmintį“ – taip teigia senovės išmintis.

2. Atidarykite langą, pripildykite patalpą gryno oro – jis pažadins ne tik protą, bet ir sielą.

3. Nuprauskite akis vėsiu vandeniu.

4. Nepašokite iš lovos – iš pradžių pasiverskite ant šono ir lėtai pakilkite. Taip neprarasite per naktį sukauptos energijos.

Diena

5. Nežiūrėkite atsitiktiniams praeiviams į akis – taip galite pajusti nuovargį.

6. Pakeliui į darbą arba svarbiais reikalais nesigręžiokite atgal. Laikydamiesi šios taisyklės išsaugosite jėgas reikalams, kuriuos planavote atlikti.

7. Spręsdami reikalus, turėkite amuletą. Galima turėti du – vieną išorinį (jis bus matomas aplinkiniams), kitą – vidinį (paslėptą nuo smalsių akių). Išorinį amuletą galite pritvirtinti prie aprangos, o vidinį – įsidėti į kišenę arba paslėpti po rūbais.

Advertisements

8. Jeigu jūsų laukia pokalbis, egzaminas ar kita koncentracijos reikalaujanti situacija, įsidėkite į kišenę mažą gerai nusmailintą pieštuką. Ieškodami atsakymo įsivaizduokite ir susikoncentruokite į pieštuko aštrumą – atsakymas ateis iš karto.

9. Jeigu gausiame žmonių būryje jaučiatės nesaugiai, nepatogiai ir nerimastingai, paimkite nedidelį popieriaus lapą, nubrėžkite apskritimą ir padėkite tašką jo viduryje. Dabar įsivaizduokite, kad jūs – tai taškas, o apskritimas – jūsų apsauga. Laikykite šį lapą kišenėje, kol paliksite nemalonią vietą.

Vakaras

10. Grįžę namo po darbo būtinai pasisveikinkite su savo namais, pasakykite, kad džiaugiatės sugrįžę. Vakaras maloniai klostysis.

11. Vakare neužsiimkite generaline tvarka ir neneškite šiukšlių, skirkite šį laiką atsipalaidavimui ir ramybei.

12. Saulei nusileidus, stenkitės išsaugoti taiką šeimoje. Ginčas gali užsitęsti ir pereiti į naują dieną.

Naktis

13. Norėdami apsisaugoti nuo blogų sapnų ir minčių pasidėkite po pagalve nenuluptą česnako skiltelę.

14. Prieš užmigdami uždekite žvakę ir porą minučių stebėkite liepsną, įsivaizduokite, kad joje sudega visas jūsų nerimas, ir mėgaukitės ramiu miegu.

15. Jeigu blogas sapnas visgi jus aplankė, nusiprauskite veidą vėsiu vandeniu.
Tada sapnas neišsipildys ir išeis kartu su naktim.