Prispauskite bevardį pirštą 5 minutėms… Senovinis kinų metodas iš tikrųjų veikia


Dauguma žino, kad ausų speneliuose ir pėdose yra daugybė nervinių galūnių. Bet nedaug kas žino, kad jų yra ir rankose.

Gaila, nes šios žinios leidžia mums atlikti neįtikėtinus veiksmus su kūnu!

Kinų medicina, tiksliau – refleksologija, teigia, kad rankose yra aktyvių taškų, kuriuos spaudžiant galima daryti poveikį kūnui ir sielai.

Delnas.

Pradėkime nuo delnų. Specialistai teigia, kad jie atsakingi už emocijas ir jausmus. Be to, reguliarus delnų masažas saugo nuo vidurių užkietėjimo, streso, pykinimo ir viduriavimo.

Surya Mudra.

Jeigu neturite apetito arba skundžiatės kitais su virškinamuoju traktu ir medžiagų apykaita susijusiais negalavimais, jums padės ši paprasta technika.

Advertisements

Nykštys.

Jeigu prasidėjo galvos skausmas, neskubėkite griebtis nuskausminamųjų. Iš pradžių pabandykite 5 minutėms suspausti nykštį.

Mažylis.

Manoma, kad šis pirštas susijęs su saviverte, psichologine būkle ir stresu. Penkių minučių masažas gerokai pagerins nuotaiką.

Advertisements

Didysis pirštas.

Esate suirzę? Numalšinkite pyktį 5 minutėms suspaudę didįjį pirštą. Refleksologai teigia, kad šis pratimas ramina ir mažina spaudimą.

Bevardis pirštas.

5 minutėms suspauskite bevardį pirštą .Taip atsikratysite liūdesio ir kitų neigiamų emocijų.

Advertisements

Delnas prie delno.

Jeigu jums yra tekę lankyti jogos užsiėmimus, šį metodą turite žinoti. Jis padeda susikaupti ir normalizuoja kraujospūdį.

Smilius.

Refleksologai mano, kad smilius susijęs su raumenų skausmais. Be to, suspaudę smilių ir šiek tiek jį pakratę, atsikratysite baimės, sumišimo ir nusivylimo.

Pabandykite – blogiau tikrai nebus!