Štai kodėl jūsų telefonas taip greitai išsikrauna


Šiandien išmanieji telefonai nebėra tiesiog būdas susisiekti. Su jais galime naršyti internete, žiūrėti klipus ir vaizdo įrašus, skaityti žinias ir žaisti. Tad nenuostabu, kad išsikrovęs telefonas gali gerokai nuliūdinti. Pasirodo, neretai jis greitas išsikrauna dėl to, jog netinkamai elgiamės su telefono baterija.

1. Įkraunate išmanųjį telefoną iki 100 proc.

Daugelis klaidingai mano, kad telefoną reikia krauti iki 100 proc. Tačiau, ekspertų teigimu, geriausia laikyti bateriją įkrautą 30-80 proc., kartais trumpam įjungti įkrauti.

2. Visiškai iškraunate telefoną

Dėl tokio įpročio genda baterija, tad geriausia pradėti ją krauti nelaukiant pranešimo apie artėjantį išsikrovimą. Telefoną visiškai iškrauti reikėtų tik kartą per du mėnesius, kad būtų kalibruota baterija.

3. Baterija dažnai įkaista

Išmaniųjų telefonų baterijos labai blogai reaguoja į aukštą temperatūrą – optimalus temperatūros lygis – nuo 1 iki 35 laipsnių.

Advertisements

4. Kraunate telefoną neišėmę jo iš dėklo

Jeigu kraudamasis jūsų telefonas įšyla, dėklas gali provokuoti šilumos sulaikymą viduje, todėl baterija gali perkaisti.

5. Nekraunate savo atsarginio telefono

Daugelis nešiojasi atsarginį telefoną tam atvejui, jeigu išsikraus pagrindinis. Atminkite, atsarginis telefonas taip pat pradės greitai išsikrauti, jeigu nuolat nelaikysite jo bent jau iki pusės įkrauto.

6. Naudojate netinkamą įkrovimo laidą

Visiems telefonams numatyti tam tikri krovimo laidai. Kartais kito gamintojo laidas gali sukelti nepakankamą arba per staigų išmaniojo telefono įkrovimą.