10 dalykų, kuriuos reikia padaryti net jeigu kiti jus nuteis


Tiesą pasakius, niekas neturi teisės jus teisti. Žmonės gali žinoti jūsų gyvenimo istoriją, bet negali pajusti, ką jums teko patirti. Jie negali nugyventi jūsų gyvenimo. Jie gali kalbėti, ką nori. Pamirškite. Susitelkite ties savo jausmais, elkitės taip, kaip liepia širdis!

Taigi, 10 dalykų, kuriuos privalote padaryti net jeigu kiti jus nuteis.

1. Rūpinkitės savimi

Jūsų santykiai su savimi – artimiausi iš bet kurių kada nors turėtų. Jeigu tinkamai savimi nesirūpinsite, negalėsite pasirūpinti ir kitais. Štai kodėl rūpinimasis savimi – geriausias egoistiškas dalykas, kuri tik galite padaryti.

2. Darykite tai, kas jums atrodo teisinga

Nesivaržykite, jeigu norite pasivaikščioti vienas ir mėgstate tai daryti. Neleiskite kitų neišprusimui, dramoms ir negatyvui trukdyti jums tapti geresniems. Kai randate harmoniją su savimi, niekas negali išvesti jus iš pusiausvyros.

3. Eikite savo keliu – jis yra unikalus

Kiekviena nauja diena – šansas pakeisti savo gyvenimą. Dirbkite, kad ji taptų tokia, kokią jūs norite ją matyti. Atsiduokite 100 procentų, lai jūsų svajonės būna didelės, o nerimas – menkas.

4. Abstrahuokitės nuo visko ir dirbkite ties savo tikslais

Svajokite apie daugiau, bet nepamirškite, kad tiesus kelias į svajonės išsipildymą – trumpalaikiai ir realūs tikslai. Sėkmė lydi tuos, kurie kiekvieną dieną ties jais dirba. Tai, kaip mes veikiame, nusako, kas mes esame.

Sėkmės lydimi žmonės niekada nesustoja. Kiekvieną dieną jie žengia bent mažą žingsnelį, kuris priartina juos prie tikslo. Klaidos – visiškai ne priežastis pasiduoti, jie iš jų mokosi ir eina į priekį.

Advertisements

5. Koreguokite savo tikslus ir svajones, kai gyvenime kas nors pasikeičia

Daugybė gyvenimo tragedijų įvyksta dėl to, kad, atsiradus sunkumų, jūs nuleidžiate rankas ir atsisakote savo svajonės. Jeigu norite nugalėti demonus ir paimti iš gyvenimo viską, neprisiriškite prie vienos svajonės.

Būkite atviri. Galbūt priekyje jūsų laukia dar nuostabesnė kelionė. Gyvenimas nenuspėjamas, bet jis visada suteikia naujų galimybių svajonei realizuoti. Tiesiog nepamirškite, kad kartais jums tenka pakoreguoti svajones ir planus.

Tai normalu – keistis ir turėti daugiau nei vieną svajonę.

6. Atleiskite tiems, kurie jus nuskriaudė

Atleidimas – geriausia dovana sau. Tai leidžia susitelkti į ateitį, atmesti praeitį. Kad aiškiai pamatytumėte ateities potencialą, paleiskite viską, kas liko praeity.

Be atleidimo neužgis praeities žaizdos ir jūs negalėsite judėti į priekį. Tai, kas vyko praeityje – tik vienas skyrius. Nemeskite knygos, kol neperskaitysite jos iki paskutinio puslapio.

7. Skleiskite meilę ir gėrį

Jeigu savo meilę dovanojate tik tiems, kurie, jūsų manymu, jos nusipelno, nustebsite sužinoję, kad tai nėra meilė. Tai yra vertinimas. Vertinimas – rinktinis, o meilė apima visus. Kaip saulė ir vėjas, meilė nedaro išimčių.

Meilė ir gėris – tai gyvenimo būdas. Ten, kur yra meilė, nėra vietos nuteisimui. O kur yra nuteisimas – nėra vietos meilei.

Advertisements

8. Palaikykite kitus

Kartais net paprasti maži dalykai gali padėti tiems, kurių širdys, atrodytų, jau seniai neišgali jausti ir mylėti. Nebijokite žengti į tamsą ir padėti kam nors išeiti iš jos į šviesą. Prisiminkite, kad stiprūs žmonės moka už save pastovėti, bet jie palaiko kitus ir visada ištiesia pagalbos ranką.

9. Neleiskite nesėkmėms jus palaužti

Kai jaučiatės prislėgti ir atrodo, kad viskas griūva, nesigėdykite to. Jūs išgyvenate sunkius laikus, bet viskas juda į priekį.

Atvirkščiai, didžiuokitės, kad ir toliau kovojate su sunkumais ir po truputį virš jų iškylate. Tegu visi žino, kad šiandien jūs stipresni nei vakar ir ateityje tik stiprėsite.

10. Laikykite galvą aukštai ir šypsokitės

Kiekviena mūsų gyvenimo diena – mūsų istorijos puslapis. Šansų nelieka tik tada, kai nustojate jais naudotis.

Neverkite dėl praeities – jūs visa tai išgyvensite. Nesišypsokite tam, kad paslėptumėte skausmą, šypsokitės, kad jį išgydytumėte. Negalvokite apie visatos liūdesį, geriau pažiūrėkite į jus supantį grožį.