10 priminimų tiems, kurie gyvena atvira širdimi


Jei nebijote gyventi atvira siela, pasiruoškite, kad visada atsiras tas, kuris panorės suteikti jums skausmo arba pasinaudoti jumis. Jūs negalite pasikeisti per prievartą, todėl nesistenkite užsidaryti savyje ar užsidėti abejingumo kaukę. Likite savimi, bet niekada nepamirškite priminti sau štai ko:

1. Jūs per daug kupini gyvenimo ir meilės, kad sutiktumėte užmegzti toksinius santykius.

2. Labai skauda, kai jus atstumia ir atmeta. Priminkite sau, kad žmonės visada nusisuka nuo brangenybių, kurių negali sau leisti.

3. Mokėjimas atiduoti – tai jūsų prigimtinė savybė. Vieną kartą jūs suprasite, kad per daug atidavėte „ne tiems“ žmonėms. Ši diena turi ateiti tik dėl vieno tikslo – kad jūs galėtumėte suprasti, kas iš tikrųjų nusipelno jūsų šilumos ir rūpesčio.

4. Jūsų siela ir širdis visada atviros, ir tai nėra silpnumo požymis. Tai greičiau drąsos pasireiškimas, nes nebijote atrodyti jautrus ir pažeidžiamas žmogus.

5. Neleiskite pasauliui sunaikinti jūsų gerumo. Reikia turėti itin daug stiprybės, kad išliktumėte geras po to, kai jums iš po kojų išmušė pagrindą ir apgavo, bet tai bus jūsų pati didžiausia pergalė.

6. Jūs gimėte mylėti, įkvėpti kitus mylėti – ir tai pats galingiausias jūsų ginklas. Šia savo dovana jūs teikiate pasauliui džiaugsmą. Niekada neleiskite jums nutinkantiems blogiems dalykams sužlugdyti jūsų vidinę jėgą.

7. Jūs daug jautriau nei kiti jaučiate sielos skausmą, nes labai daug atiduodate nelaukdami ir neprašydami nieko mainais. Jūs turite teisę būti mylimi taip, kaip patys mylite šį pasaulį.

8. Jūs – karys, tvirtai laikotės įsikibęs į gyvenimą. Norite elgtis tinkamai ir „užglaistyti kiekvieną įtrūkimą“. Tačiau jūs turite sau priminti, kad net jei jūsų meilė beribė, ji nėra klijai, kurie gali užklijuoti kieno nors įtrūkimus. Tai – ne jūsų misija.

9. Mokėjimas paleisti – būtina laimingo gyvenimo sąlyga. Jūs su tuo kovojate, nes jums nepatinka, kai žmonės išeina. Jums skauda širdį, jį plyšta į gabalus, bet žinokite, kad paleisti – tai nereiškia prarasti. Tai reiškia rasti kažką labiau verto, kas jau pasiruošęs ateiti į jūsų gyvenimą.

10. Jūs per daug mylintis, per daug užjaučiantis, per daug besirūpinantis, per daug gilus žmogus. Jūs visada toks būsite. O tie žmonės, kurie to nevertina, tiesiog nėra jūsų verti.